Autor Zpráva
yavoo
Profil
Zdravím všechny freelancery,
chtěl bych Vám představit nové kreativní coworkingové centrum v Praze.

Většinu informací naleznete na stránkách www.creators.cz

Kanceláře jsou nyní ve fázi zařizování, ale v případě zájmu lze domluvit kdykoliv prohlídku.

Oficiální otevření se plánuje na polovinu května. Doufám, že vše ale půjde rychleji a bude možné předat první přístupy již dříve.

Aktuální informace o stavu projektu, novinkách a událostech budou zveřejňovány pomocí facebooku , twitteru, nebo zde.

Prostory nabídnou vše co je potřeba pro chod běžné kanceláře a dále budou zařizovány podle potřeb nájemců. Primárně se snažím zajistit vybavení, které se může hodit kreativcům ze všech oborů. Propozice a prostory nabízejí místo jak k práci, tak odpočinku. Dveře jsou otevřeny komukoliv, ale cílem je vytvořit komunitu nezávislých profesionálů v kreativních oborech, což umožní nejen navazování kontaktů v centru, ale možnou širší spolupráci se třetími stranami, kterou hodlám zajišťovat.

Rád zodpovím jakýkoliv dotaz a jsem otevřený Vašim návrhům a doporučením. Budu velmi rád, pomůžete-li mi najít další zájemce o tuto formu spolupráce a zmíníte se dalším, o kterých si myslíte, že by mohli tuto službu využít.

Mockrát děkuji za podporu a těším se na Vás
Adam
Kacko
Profil
yavoo:
Výborně! Konečně někdo pochopil.
yavoo
Profil
Kacko:
Díky, tak aby teď hlavně pochopili ostatní.
yavoo
Profil
Zdravím všechny,
dovolte mi Vás informovat o aktuálním stavu projektu. Centrum je v těchto dnes otevřeno veřejnosti a mám radost z prvních zájemců. Ještě samozřejmě vychytáváme poslední mouchy, ale již nic nebrání přivítat další členy a pustit se společně do práce.
Budu rád za další zájemce z řad kreativců, a to nejen proto, že mají zájem o spolupráci s Creators "větší zvířata" a rád bych potvrdil, že mohu nabídnout kvalitní profesionály ke spolupráci.
Těším se případné zájemce a rád se s Vámi uvidím třeba i jen na kafi u nás.
Adam
Dranel
Profil
yavoo:
Dobrý den, nemusíte si dovolovat, když mě o tom dále stejně informujete, i kdybych nechtěl. :-) Jinak na stránce se mi nelíbí nekvalitní fotky v záhlaví a fixní pozadí. Mimo to vypadá projekt ale velice zajímavě. Držím palce.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0