Autor Zpráva
P. Jearn
Profil *
Dobrý den, ahoj

Hledáme schopné vývojáře, grafiky, kodéry, správce síťí, matematické odborníky do nadějného projektu.
Momentálně náš tým čítá zhruba 7 lidí od grafika po správce vlastního serveru. Hledám spolupracovníky,
kteří jsou kreativní, dokáží se prosadit a umí navrhovat změny, pracovat podle zadaných úkolů.

Práce je zajímavá, projekt jde pomalu, protože klademe maximální důraz na bezpečnost databází a celkového
zdrojového kódu. Tento projekt je již ve své druhé verzi. Rozhodli jsme se však první přepsat, protože měla
své díry právě v bezpečnosti a nechtěli jsme riskovat nějaké škody a ztráty.

Pozice vývojáře:
- znalost PHP [oo] - Nette Framework
- zkušenost a práce v kolektivu
- možnost přístupu SVN stahování

Pozice grafika
- vektorová grafika
- 2D & 3D Grafika

Pozice kodére
- XHTML
- CSS

Pozice správce serveru
- znalost linuxu
- 24/7 možnost oprav

Projekt je neziskový, proto mzda je prozatím nulová.
Hledáme spolupracovníky, kteří si chtějí dokázat co umí, nabrat obrovské zkušenosti
a pracovat v pohodlném prostředí ze svých domovů a notebooků. Jezdit na srazy
a domlouvat další vývoj.

Technické zázemí hry je zajištěno. Skvělý přístup ke každému spolupracovníkovi.
Pro projekt jsme zakoupili vlastní server a nový grafický vzhled.

Největší zájem máme o vývojáře PHP oo v Nette Frameworku, kterým také
vycházíme co možná nejvíce vstříc.

Pokud se chcete o projektu dozvědět více nebo dokonce spolupracovat ozvěte
se na:

QIP: 441908804
EMAIL: info@strategie-online.cz

Těším se na Vaše otázky! Přivítáme každého z Vás, protože každý máme co nabídnout!
Chamurappi
Profil
Před pár měsíci jsme měli u ledu překubíkováno hromadou prapodivných inzerátů, tenkrát ban nedostal. Teď Milan Kubík krom přezdívky vyměnil i doménu, má novou IP adresu (neozdobenou vykřičníkem) a pere sem ten svůj (starý) sen o online hře dvakrát týdně. Nemáme ho už plné zuby?
Chamurappi
Profil
Teď mi přišla zajímavá zpráva, snad nevadí, když ji zveřejním:

Dobrý den, jmenuji se Milan Kubík, chtěl bych se omluvit za své opakované vzkazy na diskusi jakpsatweb.cz Máte pravdu, že je to jen výkřik do tmy. Rozhodně můžu zaručit, že už se tam další příspěvek neocitne. Jako důkaz mne můžete diskusi klidně banovat, protože se stejně divím, že jste to ještě neudělal.
>
IP byla jen z jiného PC jinak mám pořád stejnou. 84.... Prosím Vás tímto také o vymazání všech příspěvků, kterými jsem tak kdy otravoval. Stačil uplně jeden. Označení podvodník mi právem patří, můžu si za to sám a také sám zapracuji na reputaci svého označení.
>
Ve směs dobře ovládám PHP sám, bohužel jsem jen línej, proto hledám členy. Mějte se krásně a děkuji. Milan Kubík - milankubik@centrum.cz
Milan Kubík
Profil *
Ano. :-) Zapracuji na své reputaci a pokusím se největší podporu pro projekt najít v sobě. Zveřejnění nevadí, protože omluva patří všem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Milana Kubíka:
Označení podvodník mi právem patří
Jsou i horší a nebezpečnější než ty. Pochybné existence tu pořád kšeftovat můžou, jak chtějí, ale ty už jsi skoro spammer. Všude zpíváš stejnou (a trochu neohrabanou) písničku.

Jako důkaz mne můžete diskusi klidně banovat
To nejspíš nebude nutné, pokud skutečně přestaneš chrlit inzeráty.

také sám zapracuji na reputaci svého označení
Přeji hodně štěstí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0