Autor Zpráva
Milan
Profil *
Zdravim, hledám někoho kdo by mi udělal nějakej design na web wypatlator.yc.cz jedn se o klasickej vypatlátor, určitě ho znáte. Jestli zvolíte nějaký funny design, nebo více seriózní design nechám na Vás. Dobře zaplatím. Případní zájemci se ozvěte na ICQ 330365354
matej
Profil *
Velice neseriozni jednani... objedna si design. Kdyz mu ho ukazu tak dela na icq neviditelneho a neni schopen rict nelibi se mi najdu si nikoho jineho.... Velice nefer jednani
Nox
Profil
Jak dlouho to takto trvá? Je možné, že dotyčný pouze z nějakého důvodu neměl čas a nebyl u icq (předpokládám že se to neodehrálo už hned ten den 1.4.)
Michal1222
Profil
Zdravím,

reaguji na tento inzerát, bylo řečeno, že platíte slušně, ale nepředstavuji si za grafický návrh 500 Kč, to mi příjde jako velice laciné jednání.

S pozdravem Michal Mervart
koroman
Profil
POZOR !
design som uz dotycnemu robil a takisto som to kodoval aj do xhtml a robil fcie pre funkcnost.
z hladiska toho, ze mi bolo chlapca luto tak som zobral 25 eur za to iba, ale tie fcie nie su este dotiahnute a cakal som na platbu, ktoru mal poslat podla screenu minuly stvrtok a dnes je uz 8 dni odvtedy a este nic neprislo.

takze pozor na neho !!!!
myslim, ze to staci k vytvoreniu obrazu.
matej
Profil *
Nekdo dalsi podvedenej timto uzivatelem? Chci sve penize
koroman
Profil
[#5] koroman
BERIEM SPAT
peniaze dorazili.

Chlapik je zodpovedny, len mozno neskuseny, co sa tyka komunikacie a vyberu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0