Autor Zpráva
hrnph
Profil
Hledáme šestého člena s výbornou znalostí Nette Framework do našeho oddaného týmu (2 grafici, 3 programátoři) na spolupráci na projektech jako:
- aplikace pro společnost zabývající se dovozem zboží z USA do Evropy,
- inovativní internetové prezentace pro různé společnosti (v současnosti nová poliklinika a prodejce podlah),
- provoz nového internetového obchodního domu a několik menších e-shopů,
- sami provozujeme malý webhosting a máme redakční systém pro obyčejné webové prezentace.

Požadujeme

- Vynikající znalost Nette Framework, PHP/MySQL
- Schopnost používat a zlepšovat existující kód
- Odhodlanost zlepšovat se a pracovat v týmu
- Kreativní myšlení a smysl pro detail

Nabízíme

- Pracovat můžete odkudkoliv, kde máte stabilní internetové připojení, komunikace probíha pomocí Skype (je potřeba i mikrofon) a dalších online nástrojů
- Pracujeme 8 hodin denně od pondělí do pátku (9-18, hodina na oběd)
- Ze začátku skromný, ale pravidelný příjem (Kč 5.000,- měsíčně), každé 3 měsíce zhodnocení a možnost navýšení až o dalších Kč 5.000,-

FAQ

Jako freelancer vydělávám více peněz, proč jít dělat s vámi?

Musíte si všechno ale obstarávat sám, shánět nové zakázky, pracovat téměř neustále. My nabízíme stálý a rostoucí příjem, projekty větší a originálnější, ke kterým se bez spolehlivého týmu nelze dostat. Navzájem sdílíme zkušenosti a nápady a nestane se, že by někdo nevěděl, na čem bude pracovat zítra.

Jako student si nemůžu dovolit pracovat každý den 8 hodin, mám stále šanci?

Samozřejmě! Pokud studujete, je možné se dohodnout na kratší pracovní době v jednotlivé dny. Práce s námi obohatí každého o zkušenosti, které se dnes získávají obtížně.

Jaké je vedení?

Máme zkušenosti s velkými projekty ze zahraniční společnosti a s efektivním řízením mezinárodního týmu na úrovni internetu. Od ostatních společností se odlišujeme způsobem práce a chutí aktivně inovovat oblast webu.

Filozofie našeho týmu

Máme velmi jasnou představu o naší práci a cílech, morálních i pracovních. Nemůžeme zaručit, že najdeme společnou řeč s těmi, co si nás chtějí najmout. Zaručujeme však, že všechno, co děláme, děláme správně tak, jak to vidíme. Vytváříme jen ty projekty, ve které sami věříme. Vzhledem k našim zásadám nespolupracujeme s politickými stranami, náboženskými organizacemi, idioty a s přímou konkurencí našich stávajících klientů. Vždy hledáme jednoduchá řešení, nic zbytečně nekomplikujeme.

Pokud věříte v potenciál naší vzájemné spolupráce, napište na skype hr.nph a představte se nám.
Kcko
Profil
160 odpracovanych hodin mesicne dle Vaseho planu prace 9-18h + 1h na obed a dostanu 5000,- ? Pridejte k nabidce jednu nulu a sezenu Vam cloveka.
Jimmy Hayek
Profil
hrnph:
Mohl byste sdělit, o jaký typ pracovního poměru se jedná, abychom mohli vyloučit, že se na něj nevztahuje minimální mzda (8000 Kč)?
hrnph
Profil
Jimmy Hayek:
Druh spolupráce, nejedná se o pracovní poměr.
panther
Profil
hrnph:
můžu se zeptat, v čem spočívá ta „Fantastická příležitost“? Já umět to, co poptáváš, hledal bych firmu, která platí trochu lépe. Tady moc plusů nevidím. Jsou tam vůbec nějaké?
hrnph
Profil
panther:
+ Ze začátku to opravdu není mnoho peněz, ale systém navyšovaní je osvědčený a velmi brzy můžeš mít o hodně více než jinde
+ Způsob spolupráce a myšlení lidí v týmu je jiné než jinde a to nemyslím dnes běžnou práci z domova (chaty nebo lodě, jak je libo)
+ Můžeš nabrat zkušenosti, zlepšit se ve stávajících, získat trochu jiný pohled na weby (jakmile se seznámíš s týmem) a dostat se bezbolestně k nevšedním projektům (to co je popsané výše je jen náš začátek, v plánu jsou další tři)
ninja
Profil
hrnph: Druh spolupráce, nejedná se o pracovní poměr.

Pod tím si máme přestavit co - zakázaný Švarc systém?

5000 Kč je hrubého nebo čistého? Opravdu čekáte, že na anonymní nabídku cca 30 Kč/hodinu seženete kvalitního pracovníka?
zajemce
Profil *
ja chtit tato prace. ja umet netto, zenda, simfonie. ja dobra programator. ja pracovat den noc stale.
Modrásek
Profil *
Možná je zajímavá zvyšující se odměna, možná ta odměna je zajímavá po 5 měsících, pokud by se stále měla zvyšovat. Ale jak se ten člověk uživí, pokud pro vás bude dělat 160 měsíčně a nebude mít už na nic jiného čas?
Afrod
Profil
5 000Kč za 160hodin je hodně neúměrné. Nechci tu nějak pomlouvat nebo Vás nějak poškozovat, ale nebylo by lepší dát na začátek 15 000Kč a pak pomaleji přidávat? Protože 5000Kč za to v dnešní době člověk nezaplatí ani nájem.
FT
Profil *
Přesně tak 5 000 za 160hodin? no tak to zaplatim sociální a zdravotní a sem na nule :D. Takhle to asi fakt nepujde.. Minimum 10-15k jinak si myslim že nikoho neseženete.
hrnph
Profil
Afrod:
Je tam napsané, možná trochu neprakticky, že pokud nebudete mít čas, není problém snížit pracovní dobu tak, aby to všem vyhovovalo. Nejsme otrokáři, na všem se dá domluvit. Je to spíše nabídka k vyjednávání, ale jen s konkrétními zájemci a na výše uvedeném skype.

Jde jen o to, aby daný zájemce mohl pracovat s námi v tom intervalu 9-18 hodin, kdy tam je team leader. Příklad: v pondělí můžu celý den, v úterý jen 4 hodiny, ve středu jen 4 hodiny, ve čtvrtek vůbec a v pátek celý den. Klidně to může dostat i student střední školy, který může 3 hodiny denně.

Hledáme člověka, který je schopen se stát členem týmu a Nette ho baví, nikoliv bezduchého zaměstnance plnícího rozkazy bez přemýšlení. Nejsme několik let zavedenou společností, ale máme mnohaleté zkušenosti (každý), které jsme se rozhodli zúročit tím, že začneme pracovat efektivněji v týmu a ne každý sám.

Ano, Kč 5.000,- měsíčně není žádná výhra, však také nikomu tuto příležitost nevnucujeme. Sami si to dobře uvědomujeme, proto je zde systém navyšování. Máte-li zájem a hodláte jako my do toho investovat i něco ze sebe - zkušenosti, svůj čas, ochotu uskromnit se ze začátku, anebo budete hledat všechny záminky proč do toho nejít a vysmívat se, jako většina lidí zde. A o takové lidi samozřejmě nestojíme. Je to jednoduché, buď hodláte investovat nebo zůstanete tam, kde jste teď. My máme ambice vysoké, co Vy?
breeta
Profil *
hrnph:
My máme ambice vysoké, co Vy?

Ten kdo má - Vynikající znalost Nette Framework, PHP/MySQL bude mít jiné ambice než makat u tebe za ty prachy ...

To za 8 hodin denně bude čumět do monitoru na jeden řádek kódu že ho nemůžete normálně zaplatit, nebo vám zákazníci taky dávají 30 korun na hodinu? Jestli je morální cíl vaší spolešnosti škubat spolupracovníky tak těbůch teda ...
bestjoke
Profil *
Tak lepší vtip jsem tady neviděl.
robin
Profil *
I já jsem se pobavil. Jsem student SŠ a mám makačku sehnat nějaký ten přivýdělek formou programováním v PHP/MySQL/AJAX/ + Nette framework. Být tahle práce lépe placená, jdu do ní, ale za 5k/měsíc mi to vážně nestojí. Možná pokud bych jednou za týden upravil 10 řádků kódu, pak možná bych o tom i uvažoval (i když za 5tis i to by bylo dost), ale v případě kdy dostanu základ 5k za měsíc s hromadou práce tak to svědčí o kvalitách firmy. (Nic proti - ale možná by chtělo se nad sebou zamyslet, nabídnout větší plat hned z počátku a pak postupně přidávat menší částy - dle mého názoru by se naskytlo více zájemců).

Pokud změníte nabídku, pak můžeme o něčem diskutovat případně se i domluvit. V opačném případě to nemá moc velkou úroveň.
Milan Kubík
Profil
Poprvé co někdo nabízí něco ohledně Nette za tuto dobu a nejsem to já. :D
PS - Ta cena, nejspíše jste zapoměli 1 nulu :D
lupen
Profil *
To si radši vemu koště, půjdu zametat vajgly po - pa 8 - 14 hod. s co chvíli přestávkou na cígo, pivo a svačinu a budu mít měsíčně osmičku. :-D
mckay
Profil
ninja:
Jak to je tedy s tímto?

Dříve byl tento způsob zaměstnávání v Česku výslovně zakázán zákonem o zaměstnanosti v § 13,[1] který se tomuto tématu přímo věnoval. Zmíněný paragraf byl ale při vzniku nového zákoníku práce zákonem č. 264/2006 Sb.[2] zrušen a Švarc systém tedy v současnosti není přímo zakázán, nicméně stále je státní správou považován za jeden ze způsobů daňových úniků.

Jak si to tedy mám představit? Není to zakázané, ale je to daňový únik? Trochu mi to nedává smysl.
Chamurappi
Profil
Vlákno jsem hodil k ledu kvůli neutuchajícímu vykecávání. Co s ním dál?


Reaguji na všechny, kdo porušují pravidla:
Porušujete pravidla, budete se smažit v ohni pekelném… ale i pak vám zřejmě budou závidět chudáci, kteří využijí fantastickou příležitost pracovat za 30 korun na hodinu.

Související:
Umíte Nette Framework? Fantastická přiležitost! — Nette Framework forum
Umíte Nette Framework? Fantastická přiležitost! - Webtrh
Joker
Profil
Chamurappi:
A teď co s tím budeme dělat.

Vpodstatě je ta poptávka v souladu s pravidly, možná titulek odporuje "Buďte struční a věcní" ("Fantastická příležitost!" je jednak reklamní vata a jednak to není pravda).
Tak by to šlo promazat, změnit titulek na něco jako "Hledáme Nette Framework programátora za 30Kč/h" a vrátit.

Těch 30Kč/h by mělo být v titulku, jednak je to pro potenciálního zájemce asi nejpodstatnější informace a jednak v souladu s myšlenkou pravidla Pokud jde o práci bez finanční odměny, zdůrazněte to v textu, ideálně i v titulku. myslím je i upozornit zájemce i na práce za extrémně nízké odměny.

Na druhou stranu, kdyby se náhodou našel blázen ochotný za těchhle podmínek pracovat tak proč mu to nedopřát.

hrnph:
Možná v FAQ by spíš než „Jako freelancer vydělávám více peněz, proč jít dělat s vámi?“ byl zajímavější dotaz:
Když půjdu do nějaké firmy dělat "na dohodu" jako brigádník za skromných 70Kč/h, nemusím mít "vynikající" znalost ničeho, pracovní dobu budu mít poloviční a přesto dostanu výrazně více peněz, proč jít dělat s vámi?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera:
V podstatě je ta poptávka v souladu s pravidly
To je sice pravda a již dlouho tvrdím, že podobným inzerentům nafackuje neviditelná ruka trhu, takže není nutné je fackovat diskusními příspěvky, a že by moderátoři neměli posuzovat kvalitu nabídek/poptávek (jak se to (asi) děje na WebTrhu). Nicméně těch pár případů z poslední doby už hraničí s dobrými mravy. U tohoto vlákna byly (aspoň zpočátku) doplňující dotazy docela věcné (byť rýpavé), takže si nezasloužily smazat. Na druhou stranu se mi dost nelíbí, když někdo inzerát pořád komentuje a zviditelňuje ho tím.

Možná bychom přecijen mohli stanovit nějaké regulační pravidlo odvozené z úvahy, že inzerát budící příliš mnoho otázek, vášní a rozruchu je pravděpodobně špatně napsaný, a tudíž si zaslouží zmrznout či smazat.

Tak by to šlo promazat, změnit titulek na něco
Já bych to asi klidně vrátil (po nějaké době) do původní kategorie nepromazané, s tím změněným titulkem.

kdyby se náhodou našel blázen ochotný za těchhle podmínek pracovat tak proč mu to nedopřát
Díky věcnému rýpání si může své bláznovství lépe uvědomit :-)
Alphard
Profil
Chamurappi:
... a tudíž si zaslouží zmrznout či smazat.
Nebo být zamčen. Což bych aplikoval i tady a vrátil s promazáním největších OT do Prací a zakázek.
Moderátor Chamurappi: Staniž se.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0