Autor Zpráva
Lukáš Krejčí
Profil
Zdravím Vás,

Nabízíme velmi kvalitní webové stránky za přijatelné ceny. Zaměřujeme se na tvorbu statisckých (neměnných) webových stránek pro firmy, restaurace, živnostníky a ostatní.
Pokud sháníte kvalitní web za přijatelnou cenu, neváhejte nás kontaktovat: www.alternativa-webdesign.cz
mckay
Profil
Lukáš Krejčí:
Nejsem moderátor, a ani si nechci masírovat ego, jen upozorňuji, že v pravidlech této sekce je uvádět na sebe kontakt přímo. Na svou případnou obhajobu použiji:

„Kontakt na mě najdete na stránce té a té, kde si kliknete v horním menu na ‚kontakt‘ a vyberete generálního ředitele.“
Lukáš Krejčí
Profil
mckay:
Děkuji za upozornění, kontakt na mne je tedy na webových stránkách www.alternativa-webdesign.cz, jinak mail: krejci@alternativa-webdesign.cz nebo mobil: +420 739 430 507
Michal1222
Profil
Zdravím,

chtěl bych jen upozornit. že odkaz na webovou stránku nejde.
Lukáš Krejčí
Profil
Michal1222:
Děkuji za upozornění, to se mi obvykle nestává, abych udělal chybu v odkazu na vlastní prezentaci projektu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0