Autor Zpráva
akal
Profil *
Moderátor Chamurappi: Související: Pozor na uzivatele - portal filmiky.net.

Zdravím,
sháním grafika, který by nám udělal reklamní plakát a logo, případně více návhů.
Za práci nabízím 1500Kč.
Pro více informací pište...

Kontakt:
E-mail: michalsiroky@seznam.cz
ICQ: 338345613
akal
Profil *
Není již aktuální... děkuji všem za nabídky.
lm
Profil *
prace odvedena, rekl ze penize poslal, nekomunikuje.... nedoporucuji
Plaváček
Profil
lm:

prace odvedena, rekl ze penize poslal, nekomunikuje.... nedoporucuji

Možná sis ho měl nejdřív proklepnout a požádat o zálohu: http://www.google.cz/search?sourceid=navclient&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL_csCZ303CZ303&q=michalsiroky@seznam.cz
michalsiroky
Profil *
Dobrý den,
prosím o smazání tohoto příspěvku. Nějaký vtipálek jsem dal inzerát pod mým jménem.
Děkuji...
panther
Profil
michalsiroky:
Nějaký vtipálek jsem dal inzerát pod mým jménem.
a skrze tvůj e-mail nebo ICQ předal i podrobnější informace o projektu? Nevím, nevím.
Chamurappi
Profil
Reaguji na michalasirokeho:
Ten vtipálek jsi byl ty.
michalsiroky
Profil *
Už jsem zjistil kdo to byl... byla to má mladší sestra...
Omlouvám se za mojí sestru těm, kterým to způsobylo nějakou škodu...
Píše mi na icq docela dost lidí, takže tipuju že podobnej inzerát bude ještě někde jinde...
Kdyby jste to ještě někde našli tak mi dejte prosím vědět.
Plaváček
Profil
michalsiroky:

Důvěryhodná omluva :) Není čas to zde zamknout?
Alphard
Profil
Plaváček:
Důvěryhodná omluva :) Není čas to zde zamknout?
Možná. Přesouvám k ledu a asi se bude hlasovat.
Chamurappi
Profil
Reaguji na michalasirokeho:
Virtuální identita je vymezena svými konktatními údaji. Je celkem jedno, jestli jsi podvodník/dlužník ty, nebo tvoje sestra, nebo třeba tvůj pes… máš tu pohledávku a omluvami se neplatí. (Krom toho ti po krátkém ohledání tvých typografických a stylistických zvyklostí nevěřím.)
michalsiroky
Profil *
Chamurappi:
Takže tím chceš říct, že když za tebe dá někdo inzerát tak si za to můžeš sám?
Chamurappi
Profil
Reaguji na michalasirokeho:
Ne. Tím chci říct, že ručíš za škody způsobené tvojí sestrou, když si nejsi schopný zabezpečit komunikační kanály. Je mi jedno, kdo jsi teď a kdo jsi byl v sobotu, ale ICQ 338345613 a mail michalsiroky@seznam.cz užívá podvodník, který odmítá plnit dohody.
michalsiroky
Profil
Chamurappi:
Já za svoji sestru neručím... A komunikační kanály jsem si neměl jak zabezpečit, když byla nemocná a já jsem byl ve škole a vlezla mi tajně na počítač...
Joker
Profil
michalsiroky:
komunikační kanály jsem si neměl jak zabezpečit
Co třeba nedávat sestře svoje heslo do systému, k e-mailu a ICQ?
Případně si nenastavovat počítač aby se po spuštění automaticky přihlásil účet bez hesla a následně automaticky připojil e-mail a ICQ?

Jestli to takhle bylo, budiž to lekce ze zabezpečení soukromých dat.

Každopádně viz Chamurappi- nám je jedno kdo to byl, pro nás je podstatné, že ICQ 338345613 a mail michalsiroky@seznam.cz užívá podvodník, který odmítá plnit dohody
Chamurappi
Profil
Reaguji na michalasirokeho:
když byla nemocná a já jsem byl ve škole
To sice parádně vysvětluje, proč ona byla doma a ty ne, ale taková historka by lépe pasovala na všední den.

Tvá sestra (stejně jako ty) často trojtečkuje. Tvá sestra (stejně jako ty) nepíše mezery mezi částkou a měnou. Tvá sestra (stejně jako ty) začíná příspěvky odřádkovaným „Zdravím“. Tvá sestra, krom toho, že za tebe zadává vtipné inzeráty, zřejmě upravuje i soubory na tvém webu, např. ten jediný statický soubor, co tam je — nove.png — vrací teď tyto hlavičky:
Status: HTTP/1.1 200 OK
Date: Fri, 21 May 2010 13:41:05 GMT
Server: Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny6 with Suhosin-Patch
Last-Modified: Sat, 15 May 2010 10:16:04 GMT
Možná, že jsi ve 12:16:04 ještě nebyl ve škole. Nebo ses z ní jen na pár minut vrátil, protože tvá sestra hledala z JPW slovo „grafik“ už v 09:39, pak pár hodin procházela inzeráty v diskusi, v 11:06 si nechala hledat v diskusi „grafik student“ a ve 12:59 „grafika jakpsatweb“. Už se těším na pečlivě smyšlené vysvětlení této časové souslednosti, pane podvodníku.
Kcko
Profil
Chamurappi:
+1
Nox
Profil
Chamurappi:
:D hezké

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0