Autor Zpráva
Paddy
Profil *
Nový web http://oldgame.cz se zabývá, jak je již z názvu jasné, starými hrami a vším co okolo patří. Shromažďujeme je a umožňujeme uživatelům především stáhnout si je a spustit i na nových platformách.

Tvorba takto rozsáhlého portálu je však náročná a my HLEDÁME REDAKTORY recenzí na staré hry. Mimo jiné je u každé hry nutné sehnat alespoň několik screenshotů a náhled (viz. náš web).

Co nabízíme?
- Možnost zapojit se do zajímavého a rychle se rozvíjejícího projektu s případným symbolickým honorářem. Především by vás ale přidávání her a psaní recenzí mělo bavit.
- Začlenění se do 'tvorby' tohoto portálu (tzn. být jedním z prvních lidí kteří vytvoří potřebnou herní databázi), který má velké ambice a v blízké budoucnosti se stane nejrozsáhlejším a nejaktuálnějším, co se této kategorie týče (staré hry).

Co požadujeme?
- Odpovědný přístup. Není nutno přidávat hry nějak často, hlavně nic nehrotit. Důležitá je pravidelnost - nemá pro nás význam aby někdo přidal během dvou dnů 3 hry a poté skončil - mluvím z vlastní mnohočetné zkušenosti. Proto si nejprve dobře rozmyslete, zda o pozici redaktora na našem webu stojíte.

V případě zájmu nás kontaktuje na ICQ 197771453 nebo na e-mail rusnak.d@email.cz, či přímo přes formulář, který naleznete na našem webu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0