Autor Zpráva
preca1
Profil
Ahoj,
do 1.6. 23:30 (23:59 musim odevzdat) (ano, za dva dny) bych potřeboval opravdu jednoduchej "blogovací systém". PHP + MySQL, hostovaný na webzdarma (účet už tam mam zařízenej). Jednoduchá registrace (jméno, heslo, opsání kódu jako spam kontrola), základní ošetření vstupů (JS kontrolu mam). Přihlášení, odhlášení, použití sessions. Po přihlášení bude uživatel moct přidat (když to nebude těžký, tak i upravit) článek (nemusí bejt žádnej super editor, jen text area, kam se bude psát, nadpis, může bejt možnost přidávat tagy). Články od toho uživatele se pak budou zobrazovat na jeho stránce za sebou, ať je to co nejjednodušší. Aplikace musí pracovat se dvěma tabulkama, bezpečnost opravdu základní. Zde je seznam věcí, na které by se mělo dát pozor, žádné záludnosti.

Vzhled úplně základní, třeba toto rozvržení je úplně dokonalý, barvičky si doplnim sám, úvodní a další povídání taky.

Doufam, že by se dalo dostat do 500, dyštak někdo napište, jestli to je blbost a kolik je adekvátní cena. Vim, že takhle rychle by nešla poslat záloha, ale snad se někdo najde. Moje myšlenka byla, že by někdo moh mít něco takovýho napsanýho a jenom by mi to prodal. Nikdo tu stránku nebude používat, jen to musim odevzdat. A opravdu to nemá bejt složitá aplikace, jen základní funkcionalita.
Vim, že je to narychlo, ale za pokus nic nedam.

Můžete psát sem (budu to kontrolovat), nebo na preca1@seznam.cz. Pokud se někdo najde, tak budu neskonale vděčný a budu na něj všude pět chválu + určitě ty peníze, když to bude v mých možnostech. Dík
none
Profil
2000 kč je moje cena a
Kcko
Profil
Ja ti to za 500,- napisu (ne kvuli penezum, za ty si spis koupim leda tak zmrzlinu, ale dneska jsem se vzbudil a rekl jsem si ze udelam dobry skutek)

Kontakt na me najdes v profilu, jak icq tak email. Spichnu to behem dnesniho vecera, tak kdyz se ozves budes to mit, kdyz ne tak nabidka uz neplati.
preca1
Profil
none:
Čau, dík za nabídku, ale 2000 nemam :(.
Kcko:
Tobě sem se ozval na ICQ.
preca1
Profil
Tak Kcko splnil, co slíbil. Během večera to celý napsal a splnil všechny moje požadavky na 100 %. Ještě jednou dík, seš fakt dobrej!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0