Autor Zpráva
Snek
Profil *
Zdravím,
poptávám vytvoření scriptu na přenost údajů z DB (mysql), je to poměrně jednoduché, ale já to neumím takto sepsat, aby to po každé změně selectboxu nedošlo k znovunačtení stránky ...

Jsou 3 selectboxy a tři textboxy ...

1. první selectbox (načítá seznam kategorii z DB)
2. druhý selectbox (podle výběru z č.1 provede filtr v jiné tabulce, jednoduchý sql dotaz zašlu...
příklad: jako Značka vozu a poté model vozu i když v tomto případě jde jen o data z řádku tabulky)
3. textbox (ručně se napíše počet - číslo od 1 do 5000)
4. třetí selectbox (zde se vypíše vysledek, který odpovídá po vyfiltrování selectboxu 1+2 .. a pouze se vybere finální hodnota ... )
5. textbox na jméno a přijmení (ručně se vyplní)
6. tlačítko, které to celé odešle do databáze a uloží ...

Musí to být bez refresh mezi kroky, aby se pokaždém vyberu selectboxu se nenačítala znovu celá stránka .. prostě jako AJAX, či JQuery řešení atd ...

Strukturu databáze + ty dva jednoduché sql dotazy bych zaslal včetně infa a testovacích dat ....

Potřebuji to bohužel do konce tohto týdne (tzv. neděle max.) ...

Dejte prosím vědět, cenu ... platbu provedu ihned online (a pošlu přikaz do mailu), abychom to nedržovali.

Dekuji
Petr
wipe@seznam.cz
Chamurappi
Profil
Reaguji na Sneka:
Strukturu databáze + ty dva jednoduché sql dotazy bych zaslal
JS programátor nepotřebuje znát strukturu databáze, ten s ní nijak nekomunikuje. Nebo snad požaduješ i tvorbu serverového skriptu? V jakém jazyku?
Snek
Profil *
Je to v PHP, a funkční verzi mám, ale právě řešenou přes JS událost, která po změně selectboxu pokaždé načítá celou stránku a předá proměně přes GET (a tohle je třeba napravit) ... i uložení dat mám (poslal bych názvy polí, které to má odesílat) ...

Takže bych to určitě chtěl ,aby to viděl něco kdo to celé rozchodí a uvidi i daná data, protože nemám času to poté na x krát zkoušet a ladit ....

Zaslal bych to co mám (funkční, ale nevhodnou metodou řešené výběry selectboxu) + SQL strukturu + PHP a HTML kod a toto celé upravit pro AJAX/jQuery .. aby nedocházelo k znovunáčítání stránek při změně selectboxu, ale fungovaloto to plynule .. hodnoty se tam objevovaly hned bet znovunačítaní stránek ...
Kcko
Profil
Snek, email s velmi slusnou cenou jsem Ti zaslal, tak na nej jakkoliv zareaguj.
Snek
Profil *
jj dík, už jsem ale s někym domluven (byl o chlup rychlejší na mailu).

už je to tedy v chodu.

dekuji,

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0