Autor Zpráva
wackie
Profil
Dobrý den,

Jakožto každý začínající grafik, tak i já by jsem chtěl prezentovat své portfolio na internetu.

Ale také jako většina grafiků, jsem nestihl nahlédnout do světa kódování a programování, a zde nastal onen problém.
Chtěl bych se zeptat zda-li by se zde našel ochotný, mladý, kreativní kóder/programator, který by byl schopný naprogramovat či nakódovat mé vlastní portfolio.

A teď se dostáváme určitě k tomu na co všichni čekají. Co za to?
Jelikož jsem student a nemám stálý přísun peněz nemohu nabídnout žádnou finanční odměnu.

Ale mohu nabídnout mou službu (grafické práce), reklamu na Vámi vytvořeném webu a propragování Vás + získáte vždy tak pořebné reference, či popřípadně dlouhodobou spolupráci.

Pokud by se tu někdo našel, kdo by měl chvíli čas a vytvořil semnou online portfolio, byl bych Vám moc vděčný.

Ozvětě se kdyžtak prosím na email: wackie@seznam.cz

Děkuji.
mattyZEM
Profil
Mohl bych vidět nějakou tvou práci? Já jen, že zrovna grafika potřebuji, na vlastní portfolio :)

Když tak můžeš poslat na e-mail mondeos@seznam.cz.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0