Autor Zpráva
tomas657
Profil
Zdravím, prázdninujem (skončilo sa mi skúškové obdobie), mám kopu času a nejaké peniaze by sa zišli, tak by som Vám rád ponúkol kódovanie z PSD do HTML&CSS, referencií mám dostatok (a kvalitných), ale napriek tomu som ochotný kódovať veľmi lacno (referencií nikdy nie je dosť). Samozrejmosťou je validita kódu, korektné zobrazenie vo všetkých moderných prehliadačoch (IE 6+, FF 2+, Opera 9+, Chrome, Safari 4+), seriózny prístup k práci a priateľská komunikácia.

Cena od 300 Kč (do max. 500 Kč) za hlavnú stránku a od 100 Kč (do max. 200 Kč) za podstránku. Termín dodania do niekoľkých dní podľa dohody.
Som ochotný pristúpiť na dohodu, že zaplatíte, len ak budete s výsledkom práce spokojný. Dolaďovanie prípadných nedostatkov v cene.

Za kódovanie je možné platiť len na SK bankový účet (v eurách) alebo PayPal.


V prípade záujmu o kódovanie (prípadne o poskytnutie referencií) ma prosím kontaktujte emailom na tomas657 (zavinac) atlas (bodka) sk, prípadne ICQ 392 170 031.

Ďakujem a prajem pekný deň

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0