Autor Zpráva
Jakub Škorpík
Profil
Dobrý den,

jsem student Mendelovy Univerzity v Brně, oboru zaměřeného na informatiku. Už několik let se zabývám tvorbou webových stránek. Nabízím plně validní překódování grafického návrhu do (X)HTML a CSS, vytvoření statické prezentace nebo naprogramování administrace namíru za pomoci PHP a MySQL, aby bylo web možnost samostatně upravovat. Samozřejmostí je pro mě základní SEO optimalizace stránek. Je také možné domluvit se na dodatečné úpravě webu nebo předělání stávajícího.

Ceny uvedu pouze orientačne:

nakódování stránky pomocí (X)HTML, CSS a Javascriptu, podle náročnosti - od 600,- Kč
vytvoření statické webové prezentace - od 2000,- Kč
vytvoření administrace na míru k úpravám webu bez mého zásahu - od 4000,- Kč

Na cenách se ale vždy domlouvám individuálně s každým klientem.

Některé moje reference:

www.mbnoviny.cz - kódování XHTML a CSS
www.iphone.touchmania.cz - kompletně můj projekt včetně grafického návrhu, administrace (PHP, MySQL) a XHTML a CSS kódu
www.lidopop.com - kódování XHTML a CSS, vytvoření administrace (PHP, MySQL)
www.mixair.eu - kódování XHTML, CSS, Javascript, vytvoření administrace (PHP, MySQL)
www.mdml.cz - kódování XHTML a CSS
www.pspgroup.cz - kódování XHTML a CSS, vytvoření administrace (PHP, MySQL)
www.entree-ing.cz - kódování XHTML a CSS, vytvoření administrace (PHP, MySQL)
www.dobra-cesta.cz - kódování XHTML a CSS, vytvoření administrace (PHP, MySQL)
www.5zsmb.cz - kódování XHTML a CSS
www.kdbezno.cz - kódování XHTML a CSS

V případě zájmu se prosím ozvěte na email jakubskorpik@gmail.com nebo na telefonní číslo 777 818 528.

Jakub Škorpík

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0