Autor Zpráva
maxemail
Profil *
Dobrý den,
Hledám redaktory pro internetový časopis zaměření:
Games
Hardware (možnost testování nového hardwaru)
Software
Tvorba grafiky
Programování a scriptování
Mobili

články ale budou muset být na urovni kdo má zájem kontaktujte mě pls na ICQ 329666569
Charlie
Profil
A adresa toho e-časopisu?
halogan
Profil
Mobili... opravdu na urovni
Martin Kuželka
Profil
OT: všimňete si: Mobili versus články ale budou muset být na urovni :-)
maxemail
Profil *
A adresa toho e-časopisu?
zatím je v rekonstrukci ale po spuštění chci aby jen na plné pecky
http://max-on.biz ale je tam jen předběžný návrh jak by měl vypadat

Mobili... opravdu na urovni
kontaktuj mě prosím na icq

OT: všimňete si: Mobili versus články ale budou muset být na urovni :-)
sorry byl to překlep prosím opravte to moderátoři
Charlie
Profil
Tak nejdřív dodělej ty stránky a pak teprv hledej lidi, ne? :-)
maxemail
Profil *
Tak nejdřív dodělej ty stránky a pak teprv hledej lidi, ne? :-)

Radši první seženu lidi a jinak na dokončení se plně pracuje už bude skoro hotová
jestli má někdo zájem kontaktuj te mě prosím na tom icq
kOkO
Profil
jestli clanky budou muset byt na urovni ak by to chtel otaky nejakej web na urovni ne ? ,-)
halogan
Profil
>> Mobili... opravdu na urovni
> kontaktuj mě prosím na icq

Jsem jaksi nepochopil proc...
Charlie
Profil
halogan, mistr maxemail asi očekával prvního zájemce :-)


maxemail, obávám se, že tady nenajdeš moc lidí, kteří by tohle chtěli dělat. Většina populace této Diskuse se dá rozdělit na dvě části. Část první - začátečníci, naprostá většina lidí, kteří se chtějí zdokonalovat a využívají k tomu právě tuto diskusi, a část druhá - pokročilí nebo profesionální webdesigneři, kteří z toho chtějí něco mít a tahle diskuse je jenom jejich "bokovka", respektive chtějí vychovat jejich lepší následníky.

Nejdřív potřebuješ web a pár vlastních článků, pak se ti možná někdo nabídne.
Richi
Profil
Jojo tady hledáma redaktory http://www.onlineobchody.com/zpravodaj/
Na úrovni prosím :-)
maxemail
Profil *
Jojo tady hledáma redaktory http://www.onlineobchody.com/zpravodaj/
Na úrovni prosím :-)

No tak jestli tohle je na urovni tak já sem potom ...... používat někým vytvořený RS je trapárna na mém časopise sme vytvořili svůj možná nebude tak dokonalí jako ostatní ale můžeme si zaním stát a být na sebe pišní
btw ten design je určitě nějaký template z wordpresu
Acci
Profil
používat někým vytvořený RS je trapárna
Takže Yuhůův weblog, Marigold, Blok Filipa Rožánka, La Trine,... jsou trapárna protože používají již vytvořený RS? Wow
Timy
Profil
maxemail
No tak jestli tohle je na úrovni tak já jsem potom ...... používat někým vytvořený RS je trapárna na mém časopise jsme vytvořili svůj možná nebude tak dokonalý jako ostatní ale můžeme si za ním stát a být na sebe pyšní
Richi
Profil
maxemail
probůh a ty jsi spadl z višně nebo co???
Až bude mít tvůj web alespoň neco víc než hlavičku z template a plnou pusu keců co jsi vytvořil a není to nikde vidět a až budeš mít minimálně poloviční návštevnost jako já tak pak se můžem spolu bavit o tom co je vhodné a co ne používat ...
Charlie
Profil
maxemail, seš opravdu vedle, web Richiho je výborný, líbí se mi barevná kombinace, narozdíl od tvého webu. Používat RS, který vymyslel někdo jiný není vůbec ostuda, ba naopak, chytří lidé by se přece nepárali s RS, který stejně nebude tak dokonalý jako ty ostatní...
Charlie
Profil
maxemail, ještě jedna poznámka: webové stránki sou hlavně o obsahu ne o designu. Kdyš budež psát članky takovou češťynou, jakou píšu já, tak moc čtěnářů asi nezaujmeš. Českí jazik je těšký, to jo ale aspoň základy je dobré znát.
halogan
Profil
Charlie: Richiho web pouziva volne stazitelny template, ale o to nejde, jde o obsah, ktery zatim maxemail nema...
Charlie
Profil
halogan, template jsem si všimnul, ale když je to pěkný template, tak je vše v pořádku, ne?

maxemail, měl bys radši najít nějaký pěkný template :-)
thingwath
Profil
používat někým vytvořený RS je trapárna

A jak se prosím používá takový nikým vytvořený RS? Vystříhejte se už prosím těch nesmyslů, že jediný použitelný RS je ten co si napíšete sami. Je to mnohdy spíš naopak.
Charlie
Profil
thingwath, souhlasím. Někdy by to ten člověk dokonce ani nezvládl. Třeba, nevím, jaké má Yuhů zkušenosti s PHP nebo jinými serverovými jazyky, ale dokázal by si napsat vlastní RS? A dokázala by si ho napsat většina lidí, kteří PHPko dělají?

Já se PHP učím dva roky a až teď jsem se do toho pořádně pustil. Když už RS, tak pořádný. Nemá cenu dělat špatné RS.
Yuhů
Profil
proč bych si měl psát redakční systém, když jich existují desítky? Nemám na to čas. Já nemám dokonce ani čas na to, abych se s nějakým redakčním systémem naučil.
Leo
Profil
Redakcni system si clovek napise jen pokud ho to bavi jako cil sam o sobe, ne pokud je pro nej jen prostedkem k jinemu cili - publikovat. Leo
maxemail
Profil *
No jako radši to ukončím prosím moderátora o smazání tohoto topicu
DoubleThink
Profil *
Nevidím důvod - jenom zamykám
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0