Autor Zpráva
Fred
Profil
Sehnat slušnou práci je momentálně evidentně težší, než jsem předpokládal a proto potřebuji získat nějaké reference, abych se mohl zaměstnat sám. Pokud potřebujete vytvořit osobní či firemní webové stránky a máte pro ně kvalitní obsah, neváhejte mne kontaktovat. Nebudu zde posuzovat úroveň svých znalostí, protože samochvála smrdí. Pokud máte zájem, kontaktujte mne prosím na mkomarek@gmail.com a obratem Vám zašlu dosavadní reference. Odpovím všem, ponechávám si však právo výběru. Preferuji weby do 20 až 30 stránek.
Mirek Komárek také známý jako Fred
habendorf
Profil
Hele Frede, ty máš asi největší "favorites" co znám. Tak udělej nějaký pěkný katalog na zdroje o webdesignu, ať je to všechno pěkně uceleně na jednom místě. Vsadím se, že návštěvnost bude vysoká, spoustě lidem to pomůže.
Charlie
Profil
Frede, máš pravdu, je to těžký něco sehnat. Já jsem měl trochu štěstí, mám skvělého zaměstnavatele, rodinného známého, pro kterého teď dělám dva projekty a už by mi chtěl dohazovat další. Nemám proto moc času :-)

Nicméně Frede, chtěl jsem s tebou něco spáchat, to víš. Nevím ale, kdy se to bude dát realizovat. Mám co dělat i ve škole, další překážka jsou rodiče.

Myslím, že bys měl udělat vlastní weby, co třeba redesign a renesance tvé stránky Abrakadabra? To by mohl být dobrý začátek. Nabízet zadarmo to, co umíš cizím lidem není správné, radši tu energii věnuj na nějaký vlastní projekt.
Fred
Profil
Hm, ještě to všechno zvážím.
Marty
Profil
2 Fred: tak vymysli něco zajímavého a jsem ochoten ti s čímkoli pomoc (klidně něco většího)
Fred
Profil
Do konce týdne dodělám ty oblíbené, díky Habendorfovi.
Něco mám rozepsanýho, dám to do kupy.
Marty nápad by byl, musím jen zjistit jestli je to realizovatelné, musel jsem kvůli němu stáhnout Dear Park Alpha a zatím si nejsem jistý jestli to půjde.
peta
Profil *
Fred
jaky napad?

Charlie
jestli neco mas, to bych ti pomoh taky, at tu podporu nedostavam jen tak :)
SuE
Profil
asi je to OT ale možná by to mohla být i dobrá reference :-)
Myslíš, že by šlo předělat spg galerii na to dhtml otvírání v novém okně? (dával jsi tu někde na to link) Tím myslím, aby se obrázky generovaly v spg a pak se otvíraly do nového okna a kliknutím zavíraly. Protože když tu spg galerii chci zaintegrovat (přes iframe) do webu pevné šířky, tak velké obrázky dělají problém. Já jsem to zkusila ale tak nějak mi to nefunguje, bo su lama :-))
(a ještě víc ot - nebo jestli víš o něčem, co takhle funguje, tak řekni, pls)
Fred
Profil
V pohodě, pošli mi e-mail, viz profil.
peta
Profil *
Fred tak chces nebo nechces? Dokud nemam, co delat :) Jak zacnu delat zas nejakou gamesku nebo zkouset php sql, tak nebudu mit cas...
skejtis
Profil
Zdarec hele umis Templatovat(Smarty) a jak dobre umis PHP?:)
peta
Profil *
skejtis
Zkus cesky, ja jsem jednoduchej clovek, primo nesnasim pojmy jako SEO, DHTML XHTML XUL, smarty a podobne.
PHP umim, moje hodnoceni dobre ale znamena, ze okamzite bych umel cokoliv bez knizky nebo jakekoli jine literatury. Takze dobre to neumim.

Ale neni teda jasne, koho se ptas, tak tajne doufam, ze mne, kdyz sem mel posledni prispevek :)
Toša
Profil *
Lidi já Vám závidím. vy nemáte slušnou práci a já ne a ne sehnat někoho kdo by mi helfnul s eshopem v ASP ...... A proto je ta zemekoule kulata :-)

Jinak muj pozadavek je : TADY

Toša
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0