Autor Zpráva
QGAnna
Profil
Zdravím,
potřebovala bych nějáký kursor (buď šipku nebo panáčka) za ikonku (reklamu) dolů pod takové menu hry. Jsou sice různé weby co mají ty ikonky, ale něják nemůžu najít ty podmínky, a když je najdu tak tam je že musím mít všude ikonky na jejich stránku, kde se ukazuje vires free a ještě něco, ale v podmínkách toho hostingu bylo něco tak že nesmím mít na stránce ani odkazovat na viry, a mě se to taky dost protiví. A instalovat si nic nemůžu. Neměl by někdo nějáký kursor který bych mohla dát lidem k stáhnutí (ne aby si ho dali na web, je to jenom součást té stránky co si stáhnou) a mít ho prostě na stránce za ikonku na jejich web(pokud by tam nebyli ty viry a podobně ;-)), asi by bylo nejjednoduší to poslat mailemi s tou vaší ikonkou. Mail mám annamusilova@centrum.cz. Tak děkuji jestli mi pošlete.

Takže potřebuji kursor panáčka nebo šipku který bych mohla mít na stránce a dát ho ke stažení, za to vám dám pod menu hry ikonku na váš web, prostě abych neporušovala žádný autorský práva. Šlo by to?
habendorf
Profil
Asi nejsem sám, kdo v té záplavě slov obtížně hledá nějaké střípky myšlenek. Když to výrazně zestručním, chceš od někoho nakreslit nějaký kurzor? Proč si ho nenakreslíš sama?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0