Autor Zpráva
bery
Profil
Umístěte si vhodně na své stránky výřez google mapy a vydělávejte peníze bez práce. Tady je příklad:
http://www.ubytovani-kyjov.cz/vlozena-aplikace.html. Pro bližší info kontakt na berka@chata.cz.
grimword
Profil
že by jsem konečně našel využití pro moje domény? :)

ivancice.eu
moravskatrebova.eu
roznovpodradhostem.eu
kralupynadvltavou.eu
nyrany.eu
veselinadmoravou.eu
roudnicenadlabem.eu
klasterecnadohri.eu
uherskehradiste.eu
jablonecnadnisou.eu
zdarnadsazavou.eu
uherskybrod.info
ceskatrebova.info
bohumin.net
bery
Profil
grimword:
není problém, budem jedině rádi...kdyztak napiste na můj mail
ninja
Profil
bery: jedná se o oficiální affiliate program nebo něco šedého? Na vašich stránkách jsem žádné informace nenašel...
bery
Profil
ninja:
jde o oficiální program...díky přidělenému kódu a přístupovým heslům pak můžete sledovat v autorizovanem prostredi na www.pampeliska.cz stav obchodů provedenych přes tuto aplikaci...
bzuKK
Profil *
bery:
Kde všude máte ubytovací objekty?
Bery
Profil *
bzuKK:
Nabídka zahrnuje přes 2500 českých objektů, takže pokrýváme celou ČR.
bzuKK
Profil *
Bery:
Já jsem tam http://www.ubytovani-kyjov.cz/vlozena-aplikace.html našel i nějaké zahraničí ale zřejmě se nezobrazí ubytování z celé Evropy zaráz, takže není poznat, kde všude objekty jsou.

Nebo se affilate provize vztahují jenom na ČR?
Bery
Profil *
bzuKK:
ano, CK Régio se specializuje i na zahraničí: Slovensko, Rakousko, Itálie, Chorvatsko, Maďarsko. Provize platí za jakýkoliv obchod, nezáleží na destinaci. Výřez mapy je standardně nastaven pouze na ČR, popřípadě není problém zmenšit výřez na určitou oblast. Mapou lze libovolně pohybovat, proto si dotyčná osoba může najet i na zahraničí a rezervovat ubytování i tam. ČR je přednastavena, protože se předpokládá nejvíce obchodů právě pro ČR. (zde je také nejširší nabídka). Není to však podmínka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0