Autor Zpráva
Iné správy
Profil *
Dobrý deň.


Hľadám PHP a MySQL programátora/ov na prácu na vývoji open source projektu.

Som autorom a administrátorom webovej služby Iné správy. Projekt je vzhľadom na svoje zameranie relatívne úspešný, pričom ponúka len základné funkcie. Mám záujem tento projekt ďalej rozvíjať, pričom ďalší rozvoj stojí a padá práve na programovaní. Som si vedomý mnohých nedostatkov a možných vylepšení, ktoré však nie som schopný sám zrealizovať. Obraciam sa preto na Vás so žiadosťou o pomoc. V prípade, že máte záujem bezplatne sa podieľať na rozvoji služby, prípadne na vývoji open source verzie a poskytnúť tak výsledky svojej práce k dispozícií iným, ozvite sa mi prosím na nižšie uvedenú e-mailovú adresu:

info [zavinac] inespravy [bodka] sk

Vopred ďakujem za akúkoľvek formu pomoci. So želaním všetkého dobrého


— administrátor nezávislého portálu Iné správy
Iné správy
Profil *
Dobrý deň.


Po vyše roku je moja ponuka opäť aktuálna. Za ten čas sme sa dostali od pôvodnej verzie (www.inespravy.sk/old) k súčasnej (www.inespravy.sk), a znovu nám chýba programátor. Viac sa o aktuálnej ponuke dozviete na našich stránkach v časti Hľadáme programátora. V prípade záujmu sa mi prosím ozvite na:

info [zavinac] inespravy [bodka] sk

Vývoj projektu formou open source, či prípadné komerčné využitie by bolo predmetom diskusie. So želaním všetkého dobrého


— administrátor nezávislého portálu Iné správy
Iné správy
Profil *
Dobrý deň.


Ospravedlňujem sa, že opäť oživujem túto tému, ale stále hľadáme programátora. V prípade záujmu sa mi prosím ozvite na:

info [zavinac] inespravy [bodka] sk

Vopred ďakujem všetkým, ktorí budú ochotní nám pomôcť. So želaním všetkého dobrého


— administrátor nezávislého portálu Iné správy

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0