Autor Zpráva
mestolipnik
Profil
Dobrý den. Hledám někoho schopného, kdo dokáže vytvořit RS na míru nebo příp. přízpůsobit již fungující RS (např. na Webnode, Banan apod.) pro mé potřeby. Již několik let provozuji osobní stránky o městě Lipník, zatím je dělám a spravuji pomocí Microsoft Expression Web 3, ovšem ta práce je poněkud nepohodlná vzhledem k neustálým přidáváním nových článků.

Potřeboval bych vytvořit (nebo přizpůsobit) RS dle již nyní funkčních stránek - modernizaci se nebráním. Přesné zadání a požadavky bych poslal až konkrétním vážným zájemcům. jinak toto zadání jsem dával na *******, kde nabízejí přizbůsobení RS dokonce zdarma, ale bohužel tam pohořeli, jejich programátoři si s mými požadavky nevěděli rady...

Jo a ještě jedna podstatná věc, co za to. Vzhledem k tomu, že stránky jsou čistě soukromé a nevýdělečné (spíše těžce prodělečné - takový drahý koníček ...), nemohu si dovolit platit za to sumy, které jsou běžné. Hledám spíše někoho, kdo potřebuje získat reference, nebo takového podobného "blázna" jako jsem já a chtěl by vstoupit do tohoto projektu a spolupracovat dlouhofobě a nebo někoho již zavedeného, že ho můj projekt zaujme a chtěl by vyzkoušet něco nového. Mohu nabídnout za odměnu následné umístění reklamy na Vás. Případná drobná finanční odměna by také byla možná. Předem děkuji za nabídky, které můžete posílat na email: mestolipnik@volny.cz
Michal1222
Profil
Dobrý den,

kolega nedávno vytvořil unikátní RS na míru. Mohli bychom Vám vytvořit kompletní webovou realizaci.

Na ceně bychom se domluvili.

Kontakt:
Michal Mervart
Email: info@unoweb.cz
Tel.: +420 728 914 437


S pozdravem
Michal Mervart
Radek9
Profil
mestolipnik:
Uveď zde kontakt.
mestolipnik
Profil
Radek9:
kontakt: mestolipnik@volny.cz
mestolipnik
Profil
Michal1222:
Psal jsem Vám na Vámi uvedený email, bohužel mi to vrátilo jako nedoručené, v případě Vašeho zájmu mě prosím kontaktujte na email: mestolipnik@volny.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0