Autor Zpráva
Axamith
Profil
Poptávám grafický návrh loga pro firmu zabývající se prodejem a rozvozem LPG a PB lahví.
Předpokládám, že z několika zaslaných návrhů, opatřených vodoznakem konečný zákazník vybere vítězné logo. Po případných korekturách, odstranění vodoznaku a zaplacení dohodnuté ceny grafik předá data ke komerčnímu využití.

Podklady pro návrh loga :
- logo bude využíváno pro tiskové účely, polepy firemních vozidel, na webové stránky
- barevné provedení v souladu s webovými stránkami ( zelená #3c534b, žlutá #ffd925 )
- barevné provedení vozidel - bílá (červené, které je vyfocené na webu už je nyní bílé)
- logo bude mít vazbu k názu "Plnírna PB Rájec" a bude se popřípadě kombinovat se sloganem "Propan butan až do domu . . ." nebo "Vy zavoláte, my dodáme PB až do domu".

Každý grafický návrh musí obsahovat cenovou nabídku. Vítězné logo bude dodáno ve Photoshopu ( nejlépe CS2 ), návrhy v jpg s vodoznakem ( ochrana pro grafiky účastnící se soutěže ). Po uhrazení dohodnuté částky autorská práva na komerční využívání loga přecházejí na zadavatele ( Sorento PD s.r.o. ) Neúspěšné návrhy nebudou použity k žádným účelům spojeným se zadavatelem. Zadavatel si vyhrazuje právo ukončit výběr loga bez vítěze. Termín uzávěrky je 30.9.2010 24:00 hod.
Veškeré návrhy a dotazy zasílejte na jan.havelka ( zav ) atlas.cz

Předem děkuji všem účastníkům.
ninja
Profil
Žádný formát "Photoshop" neexistuje, to je grafický program. Když už tak PSD, ale tej je pro logo velmi nevhodný. Chcete jej dostat v nějakém vektorovém formátu (EPS, AI, CDR, atd.)...
Axamith
Profil
ninja: Nikde jsem neuvedl, že logo požaduji ve formátu "Photoshop", uvedl jsem : Vítězné logo bude dodáno ve Photoshopu ( nejlépe CS2 ) . . . , to znamená, že jsem specifikoval sw, pro který logo potřebuji. Ale nemá cenu se pouštět do podobných polemik.
Pokud bude potřeba vektorová grafika např. pro řez, zpracuji již svými kapacitami.
Poptávka je i nadále aktuální.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0