Autor Zpráva
Pnaky
Profil
Sháním 4 programátory pro vytvoření jedinečné online hry, která by se hrála po celém světě... Doufám, že se někdo ozve protože to spěchá... Jelikož se jedná o fan projekt tak je to bez honoráře ale už jednám s pár servery který by využívali její systém...
pyty
Profil
nieco ako
http://bio.sector.sk
alebo nova http://www.trilogy.sk ?
trilogy sa este len vyraba, na bio som niekedy travil hodiny denne, mal som aj viac userov,
lebo kazdy ma len okolo 15-20 tahov.
Pnaky
Profil
Nene... Byla by to unikátní hra... Na internetu ještě nic takového není... Prostě by to byla jedinečnost...
mgiel
Profil *
no tak to jsem zvedavej :)
Pnaky
Profil
mgiel
Ale potřebuji k tomu lidi kteří mi to naprogramují... :/ A jak vidím tak zatím nikdo... :'(
Yuhů
Profil
Pnaky, kdo umí programovat, ten chce peníze. Neblbni, nemůžeš chtít schopné programátory, kteří by pracovali zadarmo. Nabídni aspoň podíl na zisku nebo kompletní podílnictví. A naznač ideu, jinak fakt nikoho nenalákáš.
DoubleThink
Profil *
Na té nabídce se mi nezdá několi věcí:

1) v jakém prostředí se bude ta hra programovat? Flash? Java? Shockwave?
IMHO je to dost důležitá informace, když hledáš programátory.

2) odrazují mě ty superlativy jako "jedinečné", "po celém světě", "unikátní".
Dneska už těmto slovům málokdo věří - podlož je fakty.
Nestačí si jenom říct "tak, udělám hru, která položí půl planety na prdel". Je potřeba nastínit hodně podrobnou ideu + udělat reálný scénář práce.

3) proč 4 programátory? - proč ne 3 nebo 5? A proč ne 10? Kdes příšel k tomu číslu?

4) "protože to spěchá" - patrně to chceš mít hotové za 2 večery.
Wan-To
Profil *
Já bych do toho šel, pokud bude v PHP. On-line hru jsem už jednou dělal, ale protože jsem byl sám, tak mě to přestalo bavit.
E-mail: wanto@atlas.cz
Web: http://wanto.czweb.org
para
Profil
Já bych to shrnul. Co to je celý za blbost?
Pnaky
Profil
DoubleThink
1) Mělo by to být textová hra s prvky budovateslké strategie... Pokud znáš Transport Tycoon tak mám za cíl ho předělat na textovku ale s rozšířením na celý svět... Začínat budeš ve svém státě a postupně expandovat kontinent a svět... Měla by být ve třech jazykových mutacích a to CZE, END a GER...

2) Protože už dlouho přemýšlím o tomhle nápadu tak jsem projel snad věechny online hry a žádná taková není a proto by byla jedinečná...

3) To číslo mě napadlo... :)

4) No čím dřív to bude tím líp ale do zítra to nechci...

Yuhů
To mi je jasný ale zatím to bude jen fan projekt a když se mi to podaří prosadit u pár serverů tak budou i peníze... :)

Wan-To
Díky za nabídku, uvidím jak zareaguje zbytek a ozvu se ti... :)

para
Blbost to není viz. první bod pro DT...
RuThaN
Profil
Fakt bych rád viděl výsledek.. nevěřim tomu, že by z tohle něco vzešlo.. Ale na druhou stranu, kdyby ta práce byla dobře zaplacená tak mi to může bejt jedno..
Leo
Profil
Jedinecna? Svetova? A prace zdarma? :-) Leo
Pnaky
Profil
RuThaN: No placené to není protože jsem nezisková organizace a vše co se týká webu hradím ze svého... Takže moc peněz na zbyt nemám... :'(

Leo: Ber to tak, potřebuješ lidi navnadit, mám tu kompletní dokumentaci a lidi co jsou pařani online her tak se jim to líbilo... Ale nikoho přemlouvat nebudu a ani nechci... Je mnoho lidí kteří programují, programují dobře jen hledají uplatnění nebo dobré reference a tohle je přesně pro ně... Na to aby se zviditelnili je to eňo ňuňo... :)
RuThaN
Profil
Pnaky: A pan kolega já sem zase dělal modifikaci hry na Q-enginu a teď dělám další. Takže jelikož by z toho nic nekáplo, tak se radi budu věnovat svým projektům.
Ale to co děláš ty bude mít mizernou grafiku, takže to z mýho pohledu bude na nic, protože prachy nemáš a možnost upravit nějakou existující technologii v této oblasti taky moc nevidim. Vlastně jediný co se tu povedlo byl server pro Ultimu Online a šmitec.
mracek
Profil *
Wan-To: Ja to nejdal dotahl do napsani html a css stranek a nejaky obrazek :)

Pnaky: No nevim, predelavat transport tycoon na text? Cvoku :)
Mrkni se na www.rd2.cz , to je slusna hra, docela vyvedena.

Jazyky nejsou problem. Si udelas doma PHP (nebo JAVA) skript, ktery bude generovat PHP stranky s hrou podle predlohy a bude nahrazovat treba $$$0001 za radky ze souboru se slovy :)
Wan-To
Profil *

Empire of Chaos je internetová tahová strategie, jako třeba hra Red Dragon 2 (s tím rozdílem, že EoC je sci-fi). Při registraci si vyberete jednu ze tří ras (Celerti, Rathoni nebo Buargové), nějaké výhody vašeho území a dostanete několik ložisek, na kterých budete moci těžit suroviny. Ze začátku budete pravděpodobně bojovat o přežití, dokud si nenajdete nějakou alianci, která by vás chránila. Když bude vaše aliance silná, muže se vám stát, že objevíte novou planetu, na které nevládne anarchie jako v soustavě Naard. A když se vám na ní podaří odletět, hru vyhrajete a získáte bonusy do dalšího věku.


- tohle je článek o hře Empire of Chaos z jedněch mých starých stránek. Co na to říkáte? Hráli byste takovou hru? Jestli byste jí chěli DOKONCE programovat, tak mi napište na wanto@atlas.cz!!!
Pnaky
Profil
mracek: Je to jen pokus... A jsou lidi kteří měli alespoň zájem se ozvat a nabídnout své znalosti... A nepochopil jsi očem to má být... Má bý "jako" TTD ale v online hře...
RuThaN
Profil
No když se tady ptá Wan-To, tak se zeptám kdybyste někdo měli náladu se podílet na gamese běžící na upravenim enginu Q2 z prostředí vikingů, tak se mi ozvěte, potřeba byly hlavně grafici, ale v psaná v nějakym hurá kódu, takže programovat pod to je trošku taková divočina..
Bori
Profil *
Pnaky: Po přečtení této diskuze stále nechápu...
Řikáš, že to bude textová hra...To jako komplet textová? TTD si v textovém interface nedokážu představit...
BORYNA
Profil
Pnaky, sháněl jsi tady grafiku na web, potom jsi se ani neozval, později jsi to omlouval (tady v diskusi), tím, že máš moc starostí s maturitou a "nestíháš"! Teď už se maturuje v lednu?
Argos
Profil *
Bych do toho mozna i sel(dyby top bylo php) :-)) - ale nemuzes vode me cekat naky zazraky nejsem nakej profi programator, php delam asi rok a pul (btw: osobne by mi byla prijemnejsi komunikace pres icq 343321665 )
Argos
skejtis
Profil
Pnaky online hra je nejmin 80 hodin prace. a ani pak to neni pohodicka je to denni opravovani bugu,spravy hry a vylepsovani protoze kdyz nevylepsujes tak lidi odejdou protoze jim bude hra pripadat streotipni.
DAM TI RADU.
vykasli se na to a hraj moji online hru:))
link
RuThaN
Profil
No největší sranda je když ti vodejde programátor a někdo má pokračovat v tom čaji co sesmolil, chvíli se s tim patlá tak si řekne, že bylo lepší to udělat úplně znovu a pak se celý proces opakuje.. z tohohle důvodu si dělám kód radši sám, až na nějaký štěky..
RuThaN
Profil
skejtis: Je momentálně dead..
Cru Power
Profil *
bio.sector


rulezzz :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0