Autor Zpráva
Natlaid
Profil
Dobrý den,
Hledám pár lidí, kteří by byli ochotní se mnou spolupracovat, na jednom větším projektu, Onlinové hře. Samotný "příběh" hry mám, bohužel jen jenom z části promyšlený, aby jsme měli aspoň na čem začít pracovat.

Tak tedy, koho potřebuju
- Potřebuju lidi, kteří nepřestanou spolupracovat po prvním týdnu, protože taková spolupráce je na nic. Někdo, kdo nebudevíce jak týden se mnou jakkoliv komunikovat (Bude mi stačit napsat do Skypu, nebo ICQ: "Ahoj", nebo lépe, něco týkajícího se k vývoji, ale při nejhorším nemusí být).
- Musíte umět aspoň něco společného s tímto vývojem webu. Tento web totiž bude založen na programovacím jazyku PHP, takže se sem nehodí ASP atd., ale hodí se sem CSS, XHTML, JavaScript. Pak se sem hodí Designéři, lidi co dělají s FLASHem atd. (Doporučuji toho umět více).
- Měli byste mít i trochu zkušeností, ale pokud toto potřebujete, třeba jako první stránku ve svých referencích, kterou chcete udělat, tak vás milerád přijmu. Každý potřebuje někdy začít.
- Také chci, abyste se mnou měli strpení, když nebudu dokázat něco vysvětlit, tak se pokuste zeptat a já to zkusím znovu vysvětlit, abyste nezůstali jen tak bez práce. :-)

Něco o mně
Nechci tady psát nic moc o sobě, ale ja kdlouho se věnuji programovánív čem programuju atd., by jsem mohl. Programuj asi 4 roky, ale bohužel jsem nikdy nevelel žádnému týmu, takže ode mně nečekejte nic moc extra, ale budu se snažit, aby jsme aspoň část z toho zvládli. Co se programovacích jazyků týče... Programuju v XHTML, CSS, JavaScript (FW jQuery), PHP (FW Nette), MySql (FW Dibi).
Doufám, že vám budu jako Team Leader stačit...

Co za to?
Bohužel ni, ale myslím, že pokud se tento projekt povede, tak budete rádi napsáni, jako spoluautoři projektu. Také naneštěstí nejspíše nebude ani doména 2. řádku, ale třetího. Možná bych ji "objednal", ale to by projekt musel být slušně úspěšný.

Kontakty
Pokud budete mít zájem, tak se mi ozvěte zde. Zde také dostanete další informace.

E-mail: natlaid@gmail.com
ICQ: 440586955
Skype: Natlaid

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0