Autor Zpráva
tomasz
Profil *
dobrý den
mám na vas dotaz na vytvoření stránek. vlastním stránky www.skimosty.eu Jsou to stránky alpskeho a klasického lyžování. Je to jeden oddíl, ale 2 party a proto je rozcestník na běžky a lyže. Zatím se o to všechno starám sám, ale jak skončí zimní sezona tak už na to nebudu mit čas a proto bych to chtěl předělat. je to všechno psané PHP a HTML kodem, a když něco chci měnit tak musím přez FTP a to je nanic. a proto se chci zeptat zdali byste dokázali vytvořit stránky kde bude rozcestník na běžky a na lyže a aby byly vytvořene tzv redakčním systémem, že se někdo přihlási a tam si vloží text, obrazek, fotky, …..prostě aby to dokázal úplny laik.
přemyslel jsem o způsobu jako je webnode.cz nebo netstranky.cz, estranky.cz a podobné stránky zdarma, ale tam je složite vytvořit ten rozcestník a pak v každém odvětví vytvářet tzv stejné ale trochu jiné stránky.
děkuju za případné reakce a případné cenové kalkulace




-------------------------
s pozdravem
Tomasz Martynek
tomaszmartynek@seznam.cz

Moderátor panther: Doplnen kontakt.
tomasz
Profil *
děkuju za nabidky, přišlo jich mnoho a tudiž jsem si již vybral a kontaktuju zajemce. všem ostatním díky a snad příště využiju vaších služeb.díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0