Autor Zpráva
rexi
Profil *
Ahojte Všichni,

jsem člověk, který rád dělá nové věci a který má rád vůni peněz.
Bohužel teď jsem naprosto bez nápadů a hledám člověka (i více), kteří mají skvělý nápad na projekt nicméně nemají prostředky na jeho realizaci, ať již finanční či lidskou sílu. Já Vám to mohu splnit, mám jak peníze, tak lidi.

Chci člověka, který ví co chce a nebojí se riskovat. Pokud máte vůli dotáhnout věci do konce a váš nápad je ojedinělí a má něco do sebe, či pouze bude projekt dobře vydělávat (ať již reklama či jiný typ), tak mě neváhejte kontaktovat.

Nabízím buďto fixní cenu, či podíl ze zisku. Samozřejmě je jen na Vás jestli budete se mnou spolupracovat s vidinou budoucího zisku, či chcete zaplatit ihned na účet. Při platbě ihned jsem ochoten zaplatit minimálně 10 - 20.000 Kč (fixní cena), u excelentního nápadu i více.

Asi si kladete otázku, za jaký nápad zaplatím. Je to jednoduché. Samozřejmě nemohu zaplatit všem. Vždy se najdou lidi, kteří mě zkusí napsat nápad, který zplodili v průběhu čtení této nabídky, ikdyby to byla sebevětší blbost, vidina peněz je silná, takové lidi nehledám! Proto Vás prosím, aby jste mi do emailu napsali něco o vás (nemusíte být programátor, jen něco o vás, lehké představení) + jen část vaší vize, stačí čeho se to týká, něco abych měl alespoň trochu představu o čem se bavíte.

Z vašich emailů vyberu pár nabídek, kterým dám šanci říct mi jejich celou vizi. Za dobré vize zaplatím.

Náš email: working.creative@gmail.com

Děkuji za přečtení mé nabídky a těším se, na naši případnou spolupráci.
Petr ZZZ
Profil
Podle hesla "geniální bývá jednoduché" je dobrá šance, že geniální nápad půjde vyjádřit jednou větou. Máš nějak vyřešenou odpověď na obavy případného zájemce, jak nápad sdělit, aby základní myšlenka mohla být pochopena a přitom nemohla být ukradena?
rexi
Profil *
Petr ZZZ:
Jak jistě oba víme, odpověď zní ne. Toto zajistit nelze.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0