Autor Zpráva
matěj
Profil *
Potřebuji nějaké reference. Nejsem žádný profík, ale HTML, CSS, JS, PHP, MySQL jakž takž zvládám. Jediná podmínka je zajímavý obsah. Pokud se mi bude chtít, mohu vytvořit admin nebo nějakou jinou jednodušší aplikaci v php.

Pište mi na email mat.on@seznam.cz nebo na ICQ 206-705-939.
ronnie
Profil
Dívám se kolik je tady adeptů na bezplatnou práci, nechcete spolupracovat a vytvořit něco většího?
matěj
Profil *
Pokud jde o mě, já mám radši když si každý dělá na svém...
Jinak, co většího?
pepa
Profil *
no mohl bych taky pridat ruku k dilu... PHP MYSQL CSS a reference http://www.freesexik.com
skyver
Profil *
Ja bych se taky klidne mohl pridat.
Co vetsiho....tod otaka :-/
pepa
Profil *
no několik planu bych mel .. pred casem jsem si kvuli tomu zaregistroval pet .EU domen tak jestli je dostanu tak jdu do toho...
Bobesh
Profil
Klidne bych se i pripojil... Taky se ve webech vrtam delsi dobu a potreboval bych nejakou referenci..... Uz me nebavi delat jen svoje osobni stranky, pripadne stranky byvale tridy ze SS apod. :)
matěj
Profil *
To je sice hezké, že byste přiložili ruku k dílu, ale já hlavně potřebuju nějaký zajímavý obsah, který by si četlo alespoň několik desítek lidí denně.
Asi před rokem jsem udělal docela slušné stránky naší třídy; docela hezký design, plně funkčního admina, dokonce i jednoduchý chat v php (ok, já vím samochvála smrdí, ale tohle je můj příklad). No a jediné co jsem na ty stránky dal, byly nějaký žvásty o naší třídě a pár fotek. Asi měsíc jsem to nechal na netu a pak jsem to smazal. Proč? Protože průměrné denní zobrazení hlavní stránky bylo přibližně 3,2.
Prostě potřebuju nápad na nějakou originální webovou aplikaci nebo nějaký zajímavý materiál, který bych mohl zpracovat. A taky, aby to k něčemu bylo. Například třídní stránky a podobné nanicovatosti fakt dělat nechci!

Doufám, že to nejsou moc vysoké nároky, a že se někdo ozve.
mat.on@seznam.cz icq206-705-939

P. S. S tou spoluprácí nevím...já mám času relativně dost a mám radši, když si každý dělá svoje. Berte to jako můj názor.
Marty
Profil
Počítám že by se našlo celkem dost lidí, kteří by rádi spolupracovali na nějakém zajímavém projektu, už třeba kvůli referencím. Když by každý přinesl nějaký nápad, určitě by se nějaký dobrý vybral.

Spíš vidím problém najít někoho, kdo si veme na starost organizaci. Prostě kdo bude vést, zařizovat potřebné papírování a dohlížet na práci.
ronnie
Profil
Napadá mě něco takového...je tady spousta lidí, kteří by se rádi podíleli na něčem zajímavém a byla by škoda něco tedy nevytvořit. Stačilo by se domluvit na nějaké zajímavé práci, tak aby zde bylo něco pro CSS + XHTML, něco pro JavaScriptaře, něco pro programátory PHP, něco pro odborníky na SQL.

Stačilo by vytvořit nějaký web, kde by se postupně aplikace odzkoušela (třeba hosting na PHP5.cz), zde vytvořit nějaké fórum, kde by ostatní psali, jakou část kódu si vezmou na práci a kdy ji dodělají...pak nějakého moderátora, který by byl ochoten nové skripty přenášet na web a aktualizovat.

Vznikl by tak nějaký velký společný projekt JPW.

A nápady na projekty?
Je jich miliony, co třeba ESHOP produkující čisté XHTML, XML pro Seznam zboží, přepínač CSS, vše přizpůsobené pro PHP5 a spolupráce s SQLite. Nic takového na internetu není. Je to velká aplikace a máte možnost přidávat mnoho dalších pluginu (fotogalerie, diskuze pod články ap.)
quinux
Profil
ronnie

to není špatný nápad - eshop, kterému se dá dobře upravovat design tak jako v textpatternu (třeba) :o) Ale nemuselo by to být omezeno jen na SQLite. ;o)
ronnie
Profil
quinux: hlavní myšlenka je vytvořit něco, co tady ještě není a v SQLite není téměř nic, oproti MySQL má obrovské množství výhod, proto jsem uvedl SQLite.
halogan
Profil
E-shop je jako aplikace jednoducha vec, horsi jsou faktury, platba a podobne veci...
Fred
Profil
Tuhle jsem přemýšlel, chodí mi totiž hodně takových těch skorospamů mailem = vtipy. Velká část jich je v powerpointu. Tak mě napadlo, že by asi bylo dost zajímavé klidně i komerčně udělat buď online wysiwig editor něco jako FCK Editor, nebo TinyMCE ale ne jako html editor ala word, ale html editor ala powerpoint exportující pokud možno crossbrowser html, nebo xhtml výstup podobný ppt prezentacím. Ve firmách s tím powerpointem umějí pracovat, sdělení na výstupu je jednoduché a přehledné atd. Možná by se to dokonce dalo rozjet způsobem jako estranky.cz, protože pro spoustu lidí by to bylo schůdnější než se učit něco nového. Dát myšlenky na papír se mi moc nedaří, tak snad někdo pochopí co chci říct.
halogan
Profil
Generovani JS/XHTML/CSS powered 'ppt' aplikace pomoci JavaScriptu?
Fred
Profil
Vím, tak trochu náročný nejen na čas :-) Chybí php a databáze na uložení.
Jáá
Profil
To s tim powerpointem to je IMHO tak pro profesionály v JavaScriptu. Ono udělat zajímavý HTML editor pomocí JS a lá FCK je asi docela těžký...a když k tomu chceš přidat ovládání pp atd., tak to už fakt nevím. Jinak nápad je zajímavý, ale žel těžko uskutečnitelný.
Charlie
Profil
To s tim powerpointem to je IMHO tak pro profesionály v JavaScriptu

Freda nepodceňuj :D
thingwath
Profil
Vida, tak je podpoříte ať je takových spamů ještě víc :) Mimochodem, pokud se chcete bavit něčím takovým, zkuste mrknout na klíčové slov SMIL
Fred
Profil
Vida, tak je podpoříte ať je takových spamů ještě víc :) Nějak nerozumím, asi mám krátké vedení.
Charlie
Profil
thingwath, já tě nechápu vůbec :-)
thingwath
Profil
No, že lidi pak vymyslí takových blbostí ještě víc a nebude mi pak chodit nic jiného :-) Komentoval jsem tedy ten návrh na vytváření power-point-like prezentaček v HTML.
Charlie
Profil
thingwath, jo tak. Tak to jo :D
Fred
Profil
Už jsem se lekl :-) Ale spameři by myslím v případě nutnosti stáhnout víc jak jednu stránku nejspíš začali posílat link, jedině že by to bylo něco jak TiddliWiki :D
pepa
Profil *
neco podobneho jako ten eshop jsem psal matejovi na icq. udelat neco noveho a kompaktního ma podle me budoucnost.
Toša
Profil *
A nechcete taky pomoct mne ???

Ja uz jsem z toho na prasky !!!

Pomoc pri dodelavce eshopu
noelcom
Profil *
Máte-li někdo zájem dělat na opravdu zajímavém projektu, tak se můžete připojit k již 3členému týmu programátorů, kteří mají jeden takový projekt v plenkách. Hledám pouze někoho kdo má čas! a chuť spolupracovat a dokončit rozhodně zajímavý projekt. Reference a info zasílejte na noelcom@centrum.cz po výběru sdělím více.

PS: v projektu je zahrnuto - php, xhtml, javaScript, flash apod. a jedná se o v evropě z cela ojedinělý projekt
error414-
Profil *
Stim e-shopem to asi nebude dobry napad, pokud na tom bude delat hodne lidi a dost poloamateru, nechci se nekoho dotlnout, tak se muze stat ze se tam napacha hodne bezpecnostnich der. A kdo by mel cas to vsechno kotrolovat? Pokud se nejaky projektovy manazer najde tak se rad pripojim.
Flash
Profil *
Ještě stále máš chut udělat web zdarma?
error414-
Profil *
Flash
Mam takovou zkusenost:

Delam weby za ponize, samozrejmne v praci, kdyz si chci odpocnout tak si doma patlam vlastni blog. Jde to pomalu ale bavi me to, rozhodne vic nez v praci. Delani webu jen tak ma sve kouzlo.

PS: Doufam ze az ho dokoncim tak tam bude nekdo chodit, ale to uz bude jina genarace. Planovane dokonceni v roce 2016
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0