Autor Zpráva
suprklikacky.cz
Profil *
Zdravím všechny potencionální redaktory,

pro své webové stránky www.suprklikacky.cz hledám redaktory.

Čím se suprklikacky.cz zabývají? Jedná se o internetový portál, který se dříve zabýval výdělkem na internetu a vše co s ním souviselo. Nyní již je ve fázi, kdy se pro něj prioritou stávají informace o počítačích a vše co se kolem nich šustne. Výdělek je na pokroji úpadku a postupně bude jeho pozice na webu padat na úkor zprávám z oblasti IT.

Hledáme zprávaře – redaktory Jedná se o člověka, který bude psát články (příspěvky) o nejnovějších událostech a samozřejmě může publikovat i své osobní názory na dané skutečnosti. POŽADAVKY : znalost češtiny na dobré úrovni (pro psaní článků), na věku nezáleží, schopnost vyhledávat si sám zdroje článků, očekávám čtyři příspěvky za týden (v případě více povinností v daném týdnu – není problém se domluvit na změně), komunikace s vedením, toť vše :-)

Těším se na Vás milí redaktoři :-)

Milan – admin webu www.suprklikacky.cz – zájemci mě můžou kontaktovat prostřednictvím emailu – suprklikacky@gmail.com nebo na ICQ- 568–079–842
Jozin
Profil *
Dobrý den,

očekáváte 4 články týdně, to je poměrně důležitá informace, ale chybí mi tu další informace, co za to redaktor dostane.

Podle toho, co jsem četl, jsem pochopil, že to asi má být ochotnická práce. Není potom divné, že požadujete 4 články za týden?

Zdravím, Jozin.
suprklikacky
Profil *
Jozin:
Zdravím, ano domníváte se správně - jedná se o neplacenou činnost. Samozřejmě Vás plně chápu, že 4 články jsou příliš, jelikož se jedná o neplacené místo. Ale na druhou stranu musím uvést, že i přesto, kdyby měl někdo zájem - hledám činné redaktory, ne ty co napíšou jeden článek měsíčně.
suprklikacky.cz
Profil *
Nabídka je stále aktuální, případní zájemci prosím hlaste se na emailu : suprklikacky@gmail.com , kde se domluvíme na podrobnostech.

Děkuji
Milan - admin webu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0