Autor Zpráva
pajos02
Profil
Zdravím,

hledám nějakého šikovného kodera, který by dokázal vytvořit stránku, kde by si lidé stahovali soubory z Uloz to bez omezení. Bylo by to na principu, že by se ten web propojil s mým účtem na Uloz to, ze kterého by se odečítal kredit, který lidi utratí. Něco podobného jsem už viděl s CZshare.com, ale nějak se to neuchytilo, tak si myslím, že s Uloz to by to mohlo vyjít. Doménu bych samozřejmě zařídil a také bych poskytl Uloz to účet s kreditem. Vaše odměna by byla určitá provize z reklam.

Přikládám screen, jak bych si to asi představoval. (Dělal jsem to narchylo, takže grafika bude určitě vypadat lépe :) )



Ozvěte se na ICQ: 482-384-178 nebo na E-mail: Pavel.kovar.95@seznam.cz
fuckin
Profil
Toto nebrat jako nějakou kritiku ani nic podobného, nedalo mě to, chci jen pomoct :)

Jen tak jsem trochu počítal. VIP používají lidi, pro stahování větších souborů. Takže dejme tomu že průměrný soubor bude velikost jednoho CD, tedy 700MB.

Nejlepší poměr kreditu je za 1000Kč, tedy 340 000MB. To znamená 340 000 / 700 = 486 stažení. Budu optimista, dejme tomu že to vydrží celý den.

Tzn měsíční výdaj 30.000 Kč.

Dejme tomu 3 zobrazené stránky za návštěvu. Měsíčně zobrazení stránek tedy 486 * 3 * 30 je zhruba 45 000 zobrazení. Což u dobře navržené reklamy (s etarget tohoto nedosahnes) hodí max. 4 000 Kč (to jsem ale hodně nadsadil, čekal bych okolo 70€ na adsense, tzn 1750Kč.)

Tzn měsíční zisk 4,000 Kč. (neberu v potaz, že to máš platit zatu práci)

Není divu, proč ten podobný projekt cos psal neuspěl. I kdybys profitoval z kreditu ze stažených souborů neutáhneš to. Toto je nejoptimističtější schéma, které určitě nenastane. Takže pokud natomto chceš založit bussines tak pochybuju, pokud chceš udělat dobrou věc tak tleskám, pak mě pošli adresu ať můžu stahovat :).
pajos02
Profil
Za kredit na ****** bych neplatil, už teď mi přibývá denně cca 10 Gb kreditu, za to, že tam mám pár souborů. Účet mám s kámošem a každý tam nahrajeme denně 1-2 soubory. Pokud by jsme chtěli, získaný kredit by se určitě zvedl.

Jak jsem mluvil o tom CZshare, tak tam bylo omezení 1 - 3 soubory na IP na den (podle množství kreditu), mohlo by se to také nějak podobně zřídit. Možná by také bylo omezení na velikost souborů, třeba do 1 000 mb.

Vím, že je to hodně optimistické, ale pokud by se k tomu přidalo víc lidi na upload, někdo šikovný to naprogramoval, tak by to mohlo vyjít. Jinak díky za odpověď. :)
ninja
Profil
pajos02: Určitě jste četl smluvní podmínky služby Ulož to? Váš záměr bude velmi pravděpodobně nepřípustný.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0