Autor Zpráva
MN
Profil *
Hledám pomoc s rozjezdem webu ve Wordpressu. Jde o portfolio architektonických vizualizací. Nejsem sice počítačový analfabet, ale nemám bohužel moc času a nervů na to řešit některé, pro odborníky banální, problémy.

Jsem asi v téhle fázi:
mám zaplacenou doménu, prostor u poskytovatele a nainstalovaný WP (český)
mám vybranou šablonu WP, kterou bych chtěl použít - http://graphpaperpress.com/themes/widescreen/
mám zhruba po kupě obsah webu, takže nic nebrání to tam dát

…jenže…

-nedaří se mi automatická aktualizace WP (nelze se připojit k ftp serveru, nevím proč. Heslo mám snad správné, protože třeba přes Total Commander se na ftp připojit můžu)
-mám českou verzi WP, ale chtěl bych, aby veškeré texty na webu byly anglicky (a né nějaké „Komentáře nejsou povoleny“)
-neznám rozdíl mezi zabezpečeným a nezabezpečeným formulářem (zrovna minulý týden mi provider napsal, že mám na stránkách nezabezpečený formulář, přes který se rozesílají spamy. Tak jsem prozatím zrušil komentáře u jednoho příspěvku, který tam zkušebně mám)
-kde se mění heslo?
-základní nastavení emailu pro novou doménu
…a další takový podobný začátečnický překážky, na kterých nechci trávit moc času

pokud by se toho někdo chtěl chopit, pište prosím na
minohejl@yahoo.com
cena dohodou

Moderátor Petr ZZZ: Titulek „wordpress_výpomoc začátečníkovi“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0