Autor Zpráva
Dero
Profil
Sháním člověka, který by byl schopen dodat velmi jednoduchou, elegantní grafiku pro web o typografii na internetu - http://typografie.dero.name/ (jak vidno, grafika není mou silnou stránkou).

Jedná se o všechno, jen ne o ziskový projekt, takže by případný zájemce pracoval pouze s vidinou podle mne dosti zajímavé reference.

Kdyby se snad někdo takový našel, ať se mi ozve buď na mail (dero@dero.name) nebo ICQ (249 880 880). Iluze si nedělám, ale na druhou stranu si myslím, že se jedná o poměrně snadný úkol, když člověk ví, jak na to.
Charlie
Profil
Mně se ta grafika líbí - nenáročná, dokonalá.
Jáá
Profil
To patkové písmo v nadpisech bych změnil na nepatkové a nahoru bych dal nějaký obrázek s tematikou typografie.
dred.exe
Profil *
je to moc hezke i takhle "samotne",nejaka fotografie ci obrazek v hlavicce by to mozna trochu ozivily,ale je treba pouzit obr. v dost lehkych barvach..
Anonymní
Profil *
este to plati?
Dero
Profil
Typografie byla redesignována, ale pokud se, milý anonymní, cítíš na lepší design bez záruky, že jej použiji, tak mne klidně kontaktuj.
b.are
Profil *
hele mi se to taky docela libi, staci to jen trochu predelat a zjemnit, udelat nejaky kontrastni prvek treba v hlavicce a zrusit to zlute pozadi :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0