Autor Zpráva
colorshock
Profil
Zdravím všechny webtržníky..

Čím bych začal.. Tak asi se nejdříve představím, jmenuji se Jiří Čech je mi 20 let, a studuji Informatiku v ekonomice.. Grafice se věnuji již asi druhým rokem, a tato práce mě baví a i do budoucna bych se touto zábavou chtěl zabývat..

Jelikož jak jsem již psal tak jsem stále student, a momentální finanční situace není vůbec dobrá, a tudíž nabízím kvalitní levné grafické práce, a to od návrhů bannerů (88x31) až po kompletní webové stránky..

Cenový rozsah je individuální a záleží na domluvě s potencionálním zákazníkem.. Nechci za tuto práci hromadné sumy, ale tak na to abych si mohl dovolit něco koupit či si zajít s kluky na pivo..

Pracuji v programu Adobe Photoshop CS3 a Adobe Illustrator CS3 .. Jsem ochoten se domluvit na jakékoliv spolupráci, pokud to bude v mých silách, a společně to dotáhnout do zdárného konce..

Mé dosavadní portfolio je na stránkách www.color-shock.cz (jsou tam pouze webové prezentace) a portfolio je ne zcela dokončené...

Pokud by měl někdo zájem, prosím ozvěte se na níže uvedené kontakty.

email: kykynos@seznam.cz
ICQ: 343158583

Děkuji, s pozdravem Čech

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0