Autor Zpráva
Nolem
Profil *
Zdravím,

před nějakou dobou jsem začal pracovat na novém projektu, všestranně zaměřeném. Jelikož zamýšlím poněkud větší komunitu, byloby těžké, abych vše ovládal sám. Pokud se tedy chcete stát redaktorem, můžete se uplatnit v oboru Herních recenzí, novinek a testů nebo IT zpravodajství. Jako administrátorovi Vám zasponzoruju Váš projekt.

Pro redaktory vyžaduji:
-znalost v daném oboru
-psát bez pravopisných chyb
-aktivitu
(pokud nesplňujete byť jeden z těchto bodů, raději ani nepište. Schopnost programování a ovládání grafiky nevyžaduji.)

Post administrátora:
máte nějaký hezký nápad na webovou stránku, ktérá ještě na českém internetu není nebo pokud je, tak není dostatečná? Dám prostor jakékoliv Vaší smysluplné a chytré myšlence. Brány jsou otevřeny pro jakékoliv druhy nekomerčních stránek (např. fanweb nějaké hry).

Po adminech vyžaduji:
-ty samé body jako pro redaktora
-schopnost vést redakčí sytém
-vytvořit lákavý a přehledný design (s tímto Vám můžu pomoci).
-Váš projekt musí být pod mou doménou, pokud tomu bude jinak, nemáte nárok na mé nabídky, pouze se přiojíte pod "má křídla" :)

Mé nabídky nejsou nijak věkově vymezené, záleží pouze a jen na vašich schopnostech a umu. Pište pouze pokud máte opravdový zájem. Tento projekt je začínající, takže probíhá budování célé naší sítě, zakládá se na serióznosti a snaživosti o úspěch. Nebudu zde zatím ani zveřejňovat doménu webu.

Pro přihlášku vyžaduji, abyste mi zaslali krátký článek (napsaný Vámi), ve kterém předvedete svoje dovednosti. Špatná gramatika = okamžité zamítnutí.

Nabízím:
mail: jmeno@nazevprojektu.cz
subdoménu: vasnazev.nazevprojektu.cz
ftp účet (pouze pro adminy)
samozdřejmně MySQL db

Pozn. tato práce není nijak finančně ohodnocena, avšak! pokud prokážete snaživost a projekt na kterém pracujete bude prosperovat, jsem schopný Vám vyplatit mzdu.

Zájemci pište na mail: admin@projectlemon.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0