Autor Zpráva
Mike22
Hezký den, nabízím přivýdělek za hodnocení webových stránek. Jedná se o zahraničí agenturu, která je špička ve svém oboru a platí Vám za ohodnocení různých stránek. Nejedná se o žádný podvod, peníze se přičítají v dolarech obvykle kolem 0,2 dolaru za ejdnu stránku, převod je možný na bankovní účet, nebo na paypal nebo jiné internetové peneženky. Výběr od 10 dolarů. Využíte této šance, stránky i dotazníky ohledně hodnocení jsou sice v angličtině, ale člověk s průměrnými znalostmi nebude mít žádný problém. Případně jsem ochoten pomoct. Pro blížší informace mě kontaktujte na dotaznikyplacene@seznam.cz <:-)

Dále nabízím placené vyplňování dotazníků pro různé větší i menší reklamní agentry, pro více informací mě kontaktuje na emailu : dotaznikyplacene@seznam.cz

Těším se na spolupráci.
Chamurappi
Jedná se o zahraničí agenturu
O jakou?

Nejedná se o žádný podvod
To je velmi přesvědčivé.

Nepřipadá mi to seriózní. Čichám nějakou pyramidu.
TomášK
Chamurappi:
Mně se zdá, že jen nesouhlasí čísla, viz "Placené dotazníky! Z pohodlí domova 30 -1000 kč! / kus" proti „kolem 0,2 dolaru za ejdnu stránku“. Pár korun za dotazník není přeplacené.
Chamurappi
Referer pana Mika22: search.seznam.cz/?sourceid=szn-HP&thru=&q=diskuse+ … poprvé na tuto diskusi přišel necelé dvě minuty před založením vlákna.

Když si nechám vyhledat jeho e-mailovou adresu, dostanu se na jiné diskuse, které během tohoto večera obšťastnil velmi podobným inzerátem, až na to, že v nich zmínil, že jde o marketingovou společnost TNS AISA, a nezmínil, že jde o hodnocení webových stránek, takže předpokládám, že si to tady vymyslel.
Petr ZZZ
0,2 dolaru za zhodnocení jedné stránky mi přijde tak žalostně málo, že i z tohoto hlediska nevěřím, že se může jednat o seriózní nabídku.
Mike22
Pánové, pletete pojmy z dojmy, toho je inzerát na placené hodnocení stránek, informace o vyplňování dotazníků jak je napsáno dole Vám napíšu přes mail, nebudu tady dělat metrové inzeráty tak jsem to napsal ve zkratce.
Kdo mi neveří, nebo říká že 0,2 dolaru za jeden je málo tak ať říká, neříkám že to jsou obrovské sumy ale když denně příjde těch dotazníků 5 máte dolar a zpočítejte kolik to dělá za delší dobu.

O TNS AISA toto je agentura na vyplňování dotazníků, takte vše zdarma a bez poplatků. Pokud chcete napiště pokud ne nechte bejt, každopádně ani tyto peníze na chodníku nenajdete.

hezký den.
Chamurappi
> Předmět: Přivýdělek za hodnocení webových stránek
>
> Dobrý den,
>
> četl jsem váš inzerát na diskusi Jak psát web a zajímaly by mě podrobnosti.
>
> S pozdravem
> Tomáš Hradil

Odpověď přišla vzápětí:

Dobrý den, jedná se o společnost TNS AISA. Jedná se o vyplňování dotazníků přes internet. Budu potřebovat od Vás základní informace tzn. Jméno, Příjmení, počet osob, který chce ve Vaší domácnosti dotazníky vyplňovat, Ulici, Číslo domu, PSC, Email a mobil.
Všechny tyto informace posyktnu společnosti AISA, která působí jako jedna s předních firem v oblasti marketingových výzkumů. Po mém předregistrování Vaší osoby, Vás do měsíce kontaktuje emailem AISA pro ověření pravosti informací je to pohuá formalita a poté Vám pštou příjde přihlašovací jménoa heslo, při prvním přihlášení vyplníte dva NEplacené dotazníky, které jsou zaměřeny na různé oblasti AISa tak vlastně zjíšťuje jaké dotazníky Vám bude posílat. Když například zaškrtnete, že máte velmi negativní vztah k cigaretám a tabákovým výrobkům, nebudou Vám posílat takové dotazíky. Po úspěšném vyplnění těchto dotazníků, Vám začnou do pár dnů chodit dotazníky placené v rozmezí 30 - 1000 Kč. Jednou za čas chodí i dotazníky kterými navíc vyděláte i třeba 700 kč, ty vyplňujete každý den cca 5 min, třeba o tom jak jste se ten den stravovali atd.
>
Podotýkám, že všechno je zdarma, a nemusíte, pokud nebudete chtít se všech výzkumů účastnit. Peníze posílají vždy následující měsíc 15. Posílají pravidelně a přesně vydělané částky.
>
Pokud budete mít ještě nějaký dotaz kontaktujte mě, pokud ne, očekávám Vaše údaje abych Vás mohl zaregistrovat do databáze.
>
Také nabízím vyplňování dotazníků pro společnost marketagent.com registrace na adrese https://www.marketagent.com/user/newreg_start.aspx
zde je vše rychlejší, zaregistrovat se můžete samiprosil bych Vás kdyby jste mě při vyplnování registrace uvedla jako najímatele kolonka "emailová adresa doporučitele" a uvedla tam "michal.sopor@seznam.cz" Mě se přepíše 100 bodů a Vám po úspěšné registraci budou chodit dotazníky, občas je jich méně někdy více, ale z vlastní zkušenosti vím, že se to najednou spustí jako lavina a člověk musí někdy nějaké odmítat.
>
Děkuji, v případě nejasností mě kontaktujte
>
>
Pokud by jste měl zájem o hodnocení internetových stránek za dolary, tak tedy, najedete na stránku, MyTesterJobs zde: http://mytesterjobs.com/user/companyreg/ref/458393
Vyplníte příslušné informace, které po Vás vyžadují, poté jste zaregistrován. Úkoly ( stránky) k hodnocení jsou v záložce "Job Offers" jejich hodnota je různá. Na stránku kliknete a podle otázek, které budou v dotazníku obvykle 7 krátkých otázek ho vyplníte ( nezabere to více jak minutu). Poté se peníze připisují na Vaše konto a když dostáhnete výplatní hranice 50 dolarů můžete si peníze poslat na účet nebo internetovou peneženku.
>

Hm, ohromně seriózní.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: