Autor Zpráva
Kry5
Profil
Zdravím,
sháním grafika pro nový projekt webových stránek MyClass. Jde o originální projekt, který má za cíl spustit webový server, který by umožňoval komunikaci spolužáku v rámci třídy/školy. Student by se mohl zaregistrovat a připojit se do třídy. Tam by pak mohl sdílet studijní materiály (poznámky - v době nepřítomnosti, dú, materiály k testům,...). Dále by byl k dispozici školní/třídní kalendář, kam by bylo možné přidávat nové akce - ať už školní akce jaký Plesy atd nebo školní záležitosti třídy - testy, úkoly - konec s dotazy "co máme na zítřek?" :-). Dále pak i mimoškolní akce třídy: švp/párty/kino, atd.
V českém prostředí žádný takový projekt neexistuje. Sice existují podobné servery jako www.vsichnivsem.cz - na sdílení materiálů ze školy, www.spoluzaci.cz - pořádání srazů a komunikace bývalých třída (překonáno sociálními sítěmi).
Myslim, že projekt by využití měl, protože i přes všechny technické možnosti tak z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že máme tzv. "třídní mail" kam se nahrávají poznámky z hodin (nepřehledné, pomalé, nejdou odlišovat lidi - kdo to tam dal atd.)

Samozřejmě by se pak k serveru přidali i další drobnosti jako diskuse/chat, rozvrh atd.

Nyní tedy hledám pro svůj projekt grafika. Požaduji:
- Znalost práce s photoshopem
- Nejlépe student
- Nepožadovat přílišnou finanční odměnu - nemám nic, dokud projekt nezačne vynášet - hosting zařídím
- Schopnost vyrobit jednoduchý přehledný design + jednoduché logo - nechci nic převratného potřebuji jen prvotní design, na kterém by se dalo stavět.

Nabízím podíl ze zisků projektu po jeho dokončení

KONTAKTY:
kry6@seznam.cz
ICQ: 468980306
Skype: firstdragon5

Kryštof Selucký

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0