Autor Zpráva
Tom2
Profil *
Zdravím ..
Chtěl bych se zeptat, zda-li by se našel někdo ochotný, kdo by vytvořil něco jednoduchého v mysql.

Chodíme s kamarády na ryby a tak sem chtěl aby sme měli přehled kdo co kdy chytil atd, jelikož nechodíme furt spolu a je nás asi 12.
Tak mě napadlo, že by se mohla vytvářet nějaká tabulka kde by každý zadal pár údajů a postupně by se to vypisovalo. Ale neumím s mysql a tak hledám někoho kdo by mi mohl pomoct, nejlépe zdarma, ikdyž dneska není zdarma nic .. ale třeba se najde někdo kdo se nudí a je to pro něj maličkost.
Joker
Tom2:
Na tohle by bylo asi vhodnější použít tabulkový procesor (MS Office Excel nebo zdarma dostupný OpenOffice Calc).

Případně pokud by se téma změnilo na jak to udělat, můžu to přesunout do jiné kategorie a tam diskutovat.

Pokud to bude tady, pravidla vyžadují uvést kontakt pro případné zájemce.
Tom2
Profil *
No, ale nenapadá mě jak bych ten excell měl na webu.

Ten kdo by mi chtěl pomoct tak ať napíše zde nebo na e-mail darknest-lord@seznam.cz
Joker
Tom2:
No, ale nenapadá mě jak bych ten excell měl na webu.
Google Docs například
1Pupik1989
pokud by si ještě chtěl, tak něco spíchnu.
Ann
Profil *
Tom2:
co třeba gmail? založte si s kamarády a můžete sdílet všichni dokument v excelu, každý zapíše co chytil a ostatní hned vidí taky :)
Ricco
Profil *
Velmi dobrým riešením by v tomto prípade bol aj dropbox.
Tom2
Profil *
Už to mám .. děkuji, nemusíte odpovídat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: