Autor Zpráva
Mufna
Profil
Mám k dispozici tři poměrně slušné weby, předmět činnosti je u všech prodej a pronájem nápojových a potravinových automatů, a dále prodej kávy, kávovarů, kávových kapslí a instantních směsí do nápojových automatů. Najde se na tomto fóru někdo, kdo má "pod palcem" nějaké weby, které by byly vhodné pro vzájemnou výměnu odkazu s těmito weby ? Nejraději bych měnil s weby hotelů, restaurací či kaváren, popř. s weby výrobců nápojů (jejichž výrobní program nezahrnuje kávu, čaj či instantní směsi do nápojových automatů) nebo např. s weby výrobců nápojové techniky (např. stáčecích linek pro plnění nápojů do lahví apod.). Pokud to někoho zaujalo a má co nabídnout, prosím o např. emailový kontakt a můžeme to už řešit přes email.

Prosím moderátory, aby případně tento můj příspěvek zařadili do nějaké vhodnější kategorie na tomto fóru.

Ještě Vás požádám třeba o radu, kde bych měl odkazy, které mě zajímají, shánět. Pokud víte, poraďte. Předem díky.

Kontaktní email:
vymenaodkazu@mufino.net

Moderátor Petr ZZZ: Na přání autora upraven nadpis. Původně: „Najde se někdo pro výměnu odkazu?“

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0