Autor Zpráva
No1
Profil
1) Prosím udělte mi vyjímku, vy, moderátoři, ještě než se na...štvete, JE to výstižné a VYstihuje to podstatu
2) Spolupracovníci se zájmem o dlouhodobou spolupráci a s možností přispět ASAP:

* platím okamžitě po uploadu dohodnuté práce, smlouva samozřejmostí
* rozhoduje poměr ceny / kvality / rychlosti (odpovědi na tento post)
* na netu budu opět (WhoTF knows?) zítra? V sobotu? Viz.kontakt
* layer No.1: potřebuju někoho, komu pošlu v zipu kódy + FTP + MySQL a on nahraje a upraví skripty (PHP), mám potíže s konektivitou
* layer No.2: nesmí se bát mého MVC, bude potřeba přeházet věci z M do V(Templates) a naopak - časem
* layer No.3: hoří úpravy css (drobné věci - color, background etc...) + 2 grafické motivy, nápad dodám

Dlouhodobá spolupráce = pronajal jsem si camp v divočině = mizivé internetové připojení, ale vlakem je to 11,-Kč na solidní WiFi (2.3Mbps). Pokud by někdo měl zájem, nabízím dlouhodobější spolupráci cca květen - září 2011 s ubytováním grátis podle odvedené práce, model odměňování: 2hod/den = 100,-Kč/hod, 4h/d=150,-Kč/h, 8h/d = 200,-Kč/h.

Kontakt:
Pavel Krátký
IČO 713 533 428
tel.737 643 980
mail: pk11@hotmail.com (radši volejte, viz.WhoTF knows?)

PS. Mám práce nad hlavu a klienti začínají být dotěrní, chci se rozdělit o práci a peníze. Vše vysvětlím po telefonu resp.to sem připíšu...
No1
Profil
PS. Moc se omlouvám, kdybyste někdo volal už teď (do 18h) pak vězte, že jsem zapomněl telefon v tom kempu a moje přítelkyně je Chorvatka, umí chorvatsky, srbsky, anglicky, německy a asi italsky, tak mi jí nevyplašte nebo počkejte na 18:00, to se vrátim (za 11,-Kč) zpátky. Dík za andrstendidng :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0