Autor Zpráva
gagaladynet
Profil *
Dobrý deň,

mám stránku o Lady Gaga - gagalady.net. Je to najväčšia stránka o Gaga na Slovensku a druhá najväčšia v Čechách (okolo 1500 návštev denne). Jeden chlapík nám vytvoril design, ale nechal tam zopár vecí, ktoré chcem zmeniť. Odmena je skôr reklamného charakteru, čiže na našej stránke uverejníme reklamu na váš web. Všetko už máme: kód, design, všetko... stačí len zopár zmien. Ďakujem za čas

kontakt: admin@gagalady.net


Tu sú zmeny, ktoré by som chcel spraviť:

1) Text sa zobrazuje chybne, takže nezobrazujú sa mäkčene, ale rôzne štvorčeky a otázniky. Zaujímavé je, že to v článkoch nerobí. Udajne je templat uložený v zlom kódovaní.


2) Menu by som chcel presunúť z bočného panela hore. (tak ako je tomu teraz na stránke www.gagalady.net)


3) Keď chcem pridať komentár, tak sa tá stránka pre komentáre rozpadne.
Chyba je v CSS?

4) Do dolnej lišty článku chcem dať namiesto textu "gagalady.net" obrázok, ten vám samozrejme v prípade vašeho záujmu pošlem


5) Chcel by som zmeniť ružovú farbu linkov a nadpisov článkov, na nejakú inú farbu. Nie som designér, je to na vás, akú farbu mi odporučíte.

6) To biele pozadie je dosť fádne, dalo by sa dať niečo, čo by sa neposúňalo a bolo by to tam stále? Nejaký obrázok? Samozrejme vám ho v prípade, že sa dohodneme pošlem.

7) Dole nie je prepínač medzi staršími a novšími článkami. Rád by som ho tam dorobil.


Ďakujem vám za váš čas a dúfam, že sa dohodneme. Tu je celý templet -->
http://www.gagalady.net/btw.zip

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0