Autor Zpráva
colorshock
Profil
Zdravím,

jelikož jsem nyní úspěšně dodělal střední školu s maturitou, rád bych si našel práci, kde bych se uplatnil v oboru Informatika v Ekonomice. Ale jelikož takovéto firmy vyžadují pokročilé znalosti jazyka html a css, tak proto se zde obracím na Vás.

Chci se zeptat zda-li by se zde nenašel nějaký ochotný člověk, či více lidí, kteří by mě do světa tohoto jazyka a kaskádových stylů zasvětili, odborněji vysvětlili, naučili složitější věci atd..

Základy mám a to asi takové že zvládnu vytvořit stránku a nastylovat ji v základní formě. (hlavička, menu - horizont, vertikal, obsah, patička) Vím jaké vlastnosti se dají nastavovat v css. Ale to je stále málo. Nedokážu si před sebe vzít složitější design a bez problému ho nakódovat.

Jsem ochotný za tuto pomoc, pokud se to opravdu vyplatí, zaplatit. Jelikož nejsem schopný se to z různých článků, recenzí apod. naučit..

Pokud by se našli i jiné formy, na samostudium o této problematice budu jedině rád.

kontakty:
email: wackiie@gmail.com
icq: 565887733

Předem děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0