Autor Zpráva
Aldred
Profil
Zdravím,

dnes jsem úspěšně odmaturoval a je přede mnou 5 mesíců volna, které bych rád zaplnil rozumnou činností. Proto se také nabízím jakožto brigádník (nebráním se však ani další spolupráci při dalším studiu).

Můj arzenál znalostí:
- (X)HTML, CSS, jQuery, zkrátka webkodéřina jak se patří na vysoké úrovni (http://reference.aldred.cz)
- PHP, MySQL beginner, nějakou praxi už za sebou ovšem mám
- C, C++, QT, Java základy
- Po zaučení téměř cokoliv, co neumím, rychle se doučím - s tímto nemám problém!
- třešnička na závěr: 5. místo v celostátním kole programátorské olympiády, takže ten talent tam je! :)

Napište s čímkoliv, co Vás napadne, že bych mohl být nápomocen a nějak se domluvíme :) To, že termíny dodržuji a jsem spolehlivý je jasná věc :).
Zároveň prosím, abyste mi neposílali nabídky s hodinovkou 60 Kč apod. - nějakým způsobem si svou práci cením a pracovat za mzdu pokladní v Tescu mě moc nebere :) Na druhou stranu jsem ochotný se na lecčem domluvit.

Ještě bych závěrem dodal, že osobních schůzek jsem z logistických důvodů schopen se účastnit v okolí měst Vyškov-Brno, v případě zajímavě nabídky i dál.

Kontakt: info(at)aldred(dot)cz

S pozdravem Vojtěch Přikryl
Moderátor Petr ZZZ: Nepohlížej spatra na pokladní v Tescu ni kdekoli jinde.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0