Autor Zpráva
D@by
Profil *
Hezké dopoledne,
jsme tým několika grafiků a programátorů, kteří pracují na novém webovém projektu s názvem Playcube. Bavíme se zde o projektu, který nemá v ČR a SR obdoby - jedná se o herní sociální síť, která časem nabídne uživatelům velmi podobné služby jako Facebook. Kladete si otázku proč tedy zakládat novou sociální síť? Playcube bude zaměřen svými funkcemi na lidi, kteří mají minimálně jedno společné - svět her. Kromě toho, že budou v kontaktu se svými přáteli a dozví se, co právě teď dělají (hrají), naleznou zde i přátele nové, přečtou si herní recenze, články od uživatelů pro uživatele, speciální on-line časopis, zahrají si on-line hry, ale hlavně... budou se bavit.

Připraven máme také rozsáhlý systém marketingu (reklama v internetových rádiích, bannery na stránkách, které navštěvuje naše cílová skupina, aj.).


V této době je celý projekt ve stádiu vývoje (aktuálně na něm pracuje tým zhruba 5 lidí)... Jelikož se bude jednat o velice složitý projekt, hledáme v aktuální době další lidi, kteří se vyznají v oboru programování (PHP, JS, ...). Samozřejmě počítáme s vyplácením výdělku - jednalo by se o předem dohodnutá procenta ze zisku.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, jste ve své práci svědomití a nedělá Vám problém komunikativnost či týmová práce, ozvěte se mi, prosím (kontakty naleznete níže).

Pokud ve Vás nabídka spolupráce zanechala dotazy, neváhejte mne kontaktovat.


Děkuji předem za odpovědi a pevně doufám v to, že se mohu těšit také na vzájemnou spolupráci.
Hezký zbytek dne
Manager pro marketingové záležitosti, Playcube.cz

Kontakty:
ICQ - 645816571
E-mail - marketing@playcube.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0