Autor Zpráva
colorshock
Profil
Zdravim,

Jak jsem tu již jednou psal, sháním e-shop který by se dal napojit ne ekonomický software POHODA.
Bohužel nedostalo se mi kvalitní nabídky a tudíž se obracím znovu na Vás, ale nyní již jiným rozpočtem.

Co potřebuji:
POHODA 2011 Standard NET5 / Pohoda E1 bude zakoupena za 45 560,-
tudíž o to se postarám já.

E-shop - Vše co má mít klasický eshop + funkce
Napojení na POHODU
Platební možnosti (Cetelem + kalkulačka, platební karty, on-line..)
Recyklační poplatky (aby byli ve fakturách, i v mailech po potvrzení objednávky)
Sledováni trasy balíku (napojení na PPL)
Stav objednávky
Filtr vyhledávání zboží dle výrobce
Fulltextové vyhledávání
Newslleter
Jazyková mutace (AJ,NJ,CJ)
Vylepšený košík / objednávka (to bychom se domluvili)
Bohatá hlavní stránka (novinky, slider..)
Unikátní design (jsem schopen zařídit návrh)
Export XML na heureku, zbozi.cz, nejlepsiceny.cz atd..
V kódu obsažen již kód ověřeno zákazníky od Heureky (zdrojový kód na heureka.cz)
Vás servis + instalace a vysvětlení

+ možnost rozšíření některých věcí či modulů do budoucna..

Ještě to potřebuji udělat tak, že budou dva e-shopy, bude jeden sklad, ale každý e-shop bude mít jiné ceny.

Teď k tomu hlavnímu. Rozpočet na tento projekt je 100 000,- když odečtu pohodu zbýva mi nějakých (54 440,-) což by byla cena pro Vás. Včetně hostingu (což by bylo zhruba ty 4000 na rok ,- ) doménu již máme

Termín spuštění je 1.9.2011 (alespoň týden před spuštěním musí být hotovo)

Pokud by se našel někdo kdo by to zvládl a opravdu s tím má zkušenosti, ať se ozve a určitě se domluvíme.

Možná se ještě ptáte, proč nevyužít systemy fastcentrik, shopcentrik, oxidshop atd..
na to je jednoduchá odpověd, chceme pouze jednorázový poplatek, nikoliv každoměsíční "splátky"

kontakt
wackiie@gmail.com
774679562

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0