Autor Zpráva
seedya
Profil *
Zdravim,
jsem HTML kodér pracující rychle a kvalitně. Dodržuji sémantiku, předávám práce ve validním a kvalitním stavu a poměrně rychle. Pracuji s xHMTL ale nedělá mi problém HTML5 a pokud to jde a je to rozumné, používám CSS3.

Momentálně jsem po více jak půlročním působením ve firmě, která mi se školou zabrala všechen čas a já se dostal do fáze, kdy velká část mých referencí již nefunguje, či nahodili nový design, nebo je nemohu zveřejnit a nebo jsou z dob mých začátků.

Potřebuji reference nové, abych se mohl znovu slušně prezentovat. Právě proto jsem se rozhodl, že 7 - 10 následujících prací udělám za poloviční cenu, než bych si řekl za normálních okolností.

Kontaktujte mne nejlepe přes email pavel@sidzina.cz. Pošlete náhled (pokud ne tak alespoň odkaz na podobný design) a o co vše by se ještě jednalo a já obratem napíšu cenu a čas, kdy by měla být práce hotová.
Portfolio na www.sidzina.cz

Hezký den :)

PS: Toto neplatí na práce s nahazováním na WP a jiné systémy

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0