Autor Zpráva
MichMond
Profil
Dobrý den, jmenuji se Milan Michal a nabízím svoje grafické práce.


Tvorba grafického návrhu webové stránky
Při tvorbě grafického návrhu dbám na jistá pravidla, která jsou pro správný chod stránky nezbytná. Mnou vytvořené návrhy jsou především čisté a jednoduché, tak aby plně splnily účel stránky. Do designu nezahrnuji prvky, které jsou naprosto zbytečné a nemají v designu žádný význam. Podstatné informace pro návštěvníky pak nebudou nijak zastíněné. Dalším důležitým faktorem, kterého se držím je nekomplikovat práci kodérům. Moje práce je plně použitelná s ohledem na SEO.
Samozřejmostí je výsledek, který je přesně podle vašich představ.

Ukázky mé práce
Grafický návrh e-shopu BlackBerryStore
Grafický návrh herního serveru BezGuff
Další ukázky mohu zaslat na žádost.


Kódování grafických návrhů
Dalším důležitým krokem k úspěšnému (především výdělečnému) webu je zvolit správně člověka, který váš grafický návrh nepohřbí. Já vám můžu nabídnout komplexní služby od čistého napsání kódu přes různé optimalizace (pro prohlížeče a vyhledávače) až po implementaci redakčního systému, tak aby pro vás byla snadná úprava obsahu webu a nestála vás další peníze.

Ukázky mé práce
Kódování a redakční systém pro služby HostWeb
Kódování a redakční systém pro český klan Trollz
Další ukázky mohu zaslat na žádost.


Instalace wordpressu, šablony a dodatečná úprava
V případě, kdy nemáte dostatek financí na kompletní vytvoření webu, nabízím možnost úpravy volně stažitelných šablon pro wordpress. Výsledná cena pak bude nižší než náklady na vytvoření celého webu, přičemž získáte jedinečný vzhled, kvalitní administrační prostřední a plně funkční webové stránky. V ceně je zahrnuta instalace wordpressu, instalace šablony a dodatečné upravení šablony jak po grafické, tak i po té zdrojové stránce tak aby sedla vašim požadavkům.


Jiné grafické práce
Tvorba plakátů, letáků, bannerů, vizitek, logotypů a dalších reklamních materiálů je plně možná. Pokud jste si navíc objednali nějakou zvýše uvedených služeb, získáte na tyto materiály 50% slevu.


Něco málo o mně
WebDesignem se zabývám již řadu let. Právě proto jsem měl možnost nasbírat spousty zkušeností. Svému klientovy dokáži přesně pomoci a řešit jeho problémy. Přitom dokáži odmítnout jeho návrhy, když vidím že jsou zcela nesmyslný a že mu nic nepřinesou, i kdybych na tom mohl dobře vydělat. Místo toho se mu snažím vysvětlit jakou cestou by měl jít a jak jinak problém řešit. Je fajn mít pěkné webové stránky, ale když je sám o sobě produkt k ničemu tak mu takové stránky moc nepomohou.


WebDesignérů je mnoho tak proč si vybrat právě mně?
WebDesignéru je opravdu spousty, těch co práci provedou opravdu kvalitně, aniž by ji odbyli a ještě dokáží snížit výslednou cenu tak nízko jako já, je jako šafránů, mnohdy ještě méně.


Čím tedy vynikám?
- odvedená práce je vždy na vysoké úrovni
- cena za mnou odvedenou práci je velice nízká
- dodržuji termíny a vše na čem se dohodneme
- dokáži z klienta dostat co si od projektu slibuje a vyhovět mu
- webdesign nedělám pro peníze, ale pro zábavu
- v případě že nejsem schopen práci zvládnout odmítám ji a klienta zbytečně nezdržuji


Orientační cena
Webový návrh - 790 Kč
Kódování + implementace CMS - 690 Kč
Kompletní Wordpress - 790 Kč


Kontakty
Email: milan@hostweb.cz
Icq: 243-863-909
Skype: michmond333
Telefon: 731249429

Těším se na příjemnou spolupráci, která pro vás budou zábavou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0