Autor Zpráva
mking
Profil
Čaute, chcem sa vás opýtať či by mi niekto nepomohol s projektom v php jedna sa o test teda projekt testu, a potreboval by som niekoho kto by mi s tým "píchnul" moc toho v php neviem ale nejedna sa o zložity test iba take niečo na sposob bude tam 100 roznych obrazkov z ktorých každý uživatel pri otvoreni stranky mu vyhodi asi 20 až 30 cez random, a nasledovne bude musieť priradiť cez zaškrtavacie políčka ku každemu obrazku čo to je napr takto 1 obrazok a odpovede 1.čtvorec 2. trojuholník 3. obdlžin a hned po dokončeni testu ked budu zašktrnute všetky políčka tak ich to vyhodnotí, spracuje = vyhodnotí známku 1 po 5, a odošle spolu s tým kolko z kolkých mal daný človek dobre na mail...+ zabudol som dopísať každý uživatel tam napíše meno na vrch-......, + chcel by som to prebrat mailom v php moc nepracuejm ale tak zaklady viem a trochu viac možno ešte.....ked tak vam dam skype alebo podbone Ďakujem predom...
ale je to sidce praca zaddarmo ale viac pomoc než práca chcem sa len opýtať že či by mi niekto nepomohol s tým teda len jednoduchý test ak osom napísal....len chcem vedieť ak oto vobec spravioť ako som písal v php som začiatočník...
Kontakt: m-king@azet.sk

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0