Autor Zpráva
VasekP.
Profil *
Ahoj,

zakládáme www.webzababku.cz, kdy se specializujeme na nízkonákladovou tvorbu webových stránek tvořených na míru uživateli. S projektem jsem začal ještě jako student, kdy jsem prakticky finance moc neřešil. Nyní je se studiem konec a zakládáme z toho tedy s.r.o. a již se tomu věnujeme na 150%. Chtěl bych se zeptat na Váš názor, zda si myslíte, že s těmito ceny a s tímto zaměřením jde uživit 2-3 lidi? Jako student jsem to neřešil, nyní už ano. Zajímal by mě Váš názor, zda zanechat toto, či se spíše soustředit pouze na větší zakázky?

Díky za názory.
Chamurappi
Profil
myslíte že máme šanci
Jak víš, co si myslíme?

1) V nadpisu není rozlišeno, zda jde o poptávku či nabídku.
2) Proč píšeš z ukrajinské IP adresy? Abychom si tě nemohli spojit s tvými dotazy? Nebo to má ještě jiný důvod?
3) Co ta dvě negativní hodnocení na WebTrhu?
VasekP.
Profil *
Chamurappi:
1) má tam být otazník, moje chyba
2) IP adresu doopravdy neřeším, jakou tam mám, takovou tam mám, v tomto se navíc ani nevyznám
3) hodnocení na WebTrhu už jsem řešil. Pán nedodal co má, práce na týden mu trvala 2 měsíce, několikrát mu byl prodloužen deadline až promeškal úplně ten poslední, tak nemůže čekat že mu zaplatím

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0