Autor Zpráva
Fisak
Profil
Zdravím... i když nejspíše nebude moc ohlasu tak chci zkusit jestli někdo nemá zájem o spolupráci na projektu webové hry v prohlížeči. Scháním grafiky, či programátory se znalostí PHP, JS, jquery(ajaxem), css a HTML a špetkou fantazie. Jedná se o webovou hru kde se zaregistrujete, vyberete si postavu a lognete se do hry. Vše se odehrává ve fantasy světě, kde se pohybujete pomocí klikání myší na šipky na mapě. Vše už mám promyšlené, ale bohužel zatím jen v hlavě. Jsem nyní ve fázi plánování a schánění dobrovolníků kteří by na tomto projektu pracovali. Jsem student takže nemůžu zaplatit ale nicméně cokoliv by tento projekt utržil by se spravedlivě rozdělilo. Já umím programovat v PHP, Html, css a SQL... Pokud bude mít kdokoliv zájem, nebo bude chtít vědět více napište kontakt(nebo komentář) a nebo se ozvěte na nas.s@seznam.cz ... předem děkuji za odpověď

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0