Autor Zpráva
vecerapl
Profil
Hledám programátora na PHP a mySQL, který mě naprogramuje diskusi pod články. Tento programátor musí program přesně dle zadání a dle předloh.
Programovat bude do grafiky webu včetně administrace.

Co si pod pojmem diskuse pod článkem představuji?
- možnost navolení u článku s diskusi nebo bez
- několika úrovňové psaní odpovědí
- diskutér má možnost navolit sledovat nebo nesledovat svůj příspěvěk / odpověď s tím, že upozornění mu příjde na email a v samotném emailu bude odkaz na diskusi: clanek.html#odpoved-234 a také v emailu musí být URL adresa na deaktivaci sledování
- na webu mám registraci, tak že musí tam být i nastavení, zda-li příspěvky se budou vkládat jen pro registravané nebo i pro anonymi. V administraci pak ať je možnost změny.
- ukládání IP adresy + možnost BAN s napsáním upozorněním (BAN může být definován časem nebo neomezeně) a to platí hlavně pro anonymi. Ti co budou registravání ... tak se u každého příspěvku bude ukládat jejich ID s tím, že u registrovaných uživatelů se bude vkládat taktéž BAN.

- diskuse bude musí být ošetřena od vkládání javascriptu a dalších kódů, přičemž při vložení URL adresy se text musí uložit jako html <a href ...></a> kvůli možnosti otevření url adresy
- v administraci musí být plná podpora editace příspěvků včetně jednotlivých mazání vláken nebo celých vláken.

Při více úrovňových odpovědí musí být v CSS nastavena určitá minimální šířka. Počáteční odpovědi budou mít nějaké odsazení, ale jakmile těch odpovědí bude více, nesmí toto odsazení tam dál být.

U každého příspěvku (odpovědi) bude odkaz Odpovědět. Budu moc rád za použití jQUery, kde po kliknutí se zobrazí formulář pro odeslání odpovědi, uložení a znovunačtení diskuse s tím, aby se stránka dostala zpět na danou odpověď. Samozřejmě zde bude zatrženo ... sledovat odpověď.

Cena 2000-3000kč, vyžaduji fakturu. Pouze pro neplátce DPH na území ČR.
Dále vyžaduji neustálou konzultaci po ICQ s tím, že programování musí probíhat u mě na hostingu kvůli kontrole.

Zájemci ať mě kontaktují na emailu info@e-pocasi.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0