Autor Zpráva
HarkIV
Profil
Dobrý den,

rád bych Vám nabídl realizaci webových portálů na vlastních již vytvořených systémech. Všechny nabízené systémy jsou naprogramovány objektově v PHP 5 a využívají MySQL databázi. Aby bylo jednodušší přidávání funkcionalit, je každý systém složen z modulů.

Nabízené systémy: http://vytvorweb.cz/nase-produkty/

Redakční systém

Nový redakční systém, na kterém lze provozovat vše od firemní prezentace po blogovací stránky, Vám nabídne snadnou správu Vaši webové prezentace. Budete mít vše pod svou kontrolou. Webové stránky mohou být multijazyčné a lze u nich spravovat reklamní kampaně.

Detaily: http://vytvorweb.cz/produkt/3-redakcni-system-cms/

Katalog webových stránek

Tento systém je založen na výše zmíněném redakčním systému, nad kterým jsou vybudovány moduly pro katalog. Výhoda tohoto systému je například v možnosti zpoplatnění, které je zautomatizováno. Inzerent zaplatí a provozovatel nemusí nic dělat, systém si vše nastaví. Pro online platby jsou vytvořeny moduly pro platební brány paypal, gopay, payU a pro platby pomocí sms platební brána airtoy.cz.

Detaily: http://vytvorweb.cz/produkt/6-profesionalni-katalog-webovych-stranek/

Inzertní systém (Bazar)

Další nabízený systém je klasická inzerce, bazar. Ta nabízí stejně jako katalog webových stránek možnost zpoplatnění. Inzerent může svůj inzerát přesunout na přední pozice, zvýraznit ve výpisu nebo přesunout do top boxu (postranní panel). Pokud provozovatel bude chtít, je možné nastavit i cenu u jednotlivých kategorií, pak inzerent zaplatí za zveřejnění svého inzerátu v daných kategoriích. Další výhodou je i existence reklamních modulů, které Vám ulehčí správu reklamních kampaní.

Detaily: http://vytvorweb.cz/produkt/1-inzertni-system-bazar/

Katalog firem

Tento systém vychází z inzertní aplikace. Umí to samé, tedy zpoplatnění inzerce, reklamní kampaně, správu webového obsahu. Navíc ale obsahuje moduly, které jsou pro katalog firem důležité: modul pro zobrazení polohy na mapě, poslání poptávky, hodnocení firmy, diskuse.

Detaily: http://vytvorweb.cz/produkt/4-katalog-firem/

Další hotové systémy:

SMS výherní systém - každá x-tá sms vyhrává
Detaily: http://vytvorweb.cz/produkt/2-sms-soutezni-system/

Katalog restauračních zařízení
Detaily: http://vytvorweb.cz/produkt/5-katalog-restauraci/

Všechny systémy lze individuálně upravit. Pokud byste si nenašli aplikaci, kterou právě hledáte, mezi již hotovými, kontaktujte mne a domluvíme se na realizaci zcela nového systému.

Mohu nabídnout seriózní jednání, rychlou a kvalitní práci. Pokud budete mít zájem, prosím ozvěte se mi na některém z níže uvedených kontaktů, budu se těšit na spolupráci.

S pozdravem

Ing. Lukáš Oreška
-------------------------------
WEB: http://vytvorweb.cz
EMAIL: lukasoreska@vytvorweb.cz
ICQ: 568834988
TEL: 724720468

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0