Autor Zpráva
mival
Profil *
Anathoria

Hledáme grafika

Ahoj,
jsi dobrý grafik, umíš dělat krásné obrázky v rozměrech cca 66x99, baví tě vymýšlet zbraně, obleky a grafiku pro web, menu a podobně?! Napiš mi a pomož mi ve vývoji prohlížečové hry Anathoria.

Základní info o hře: Anathoria je můj nový projekt prohlížečové hry. Bude se odehrávat v budoucnosti a vaším úkolem bude jednoznačně zbohatnout a stát se nejlepším a nejsilnějším hráčem galaxie. Stejně jako v jiných prohlížečových hrách budete dělat úkoly, vytvářet týmy a prostě si užívat zábavu.

Potřebujete:
- Talent na pěknou sci-fi grafiku.
- Čas, aby jste stíhali vývoj.
- Skype, nebo jiný komunikátor.

Nabízím:
- No popravdě finanční ohodnocení nabídnout nemůžu, protože projekt nejspíše ani nic nevydělá, samozřejmě, že kdyby projekt začal vydělávat, nějaké procento ze zisku by jste rozhodně dostali.
- Každopádně nabízím nějakou menší reklamu dole na stránce, která vás může také proslavit
- Dobrou spolupráci
- Určite se také něco nového přiučíte, protože vývoj prohlížečové hry je zajímavý a občas i zábavný .
- Budete mít možnost narozdíl od ostatních hru zkoušet a hrát dříve než bude officiálně spuštěna.

Kontakty:
Web: MiVal Soft Web
Email: MiVal98@gmail.com

PS: Na webu najdete odkaz na FB MiVal Softu a tam naleznete aktuality o vývoji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: