Autor Zpráva
Kryštof
Profil *
Z důvodu dokončení série projektů nabízím své služby i touto formou.

Pár vět o mně
Zabývám se tvorbou, redesignem i správou kvalitních www stránek pro podniky i soukromé osoby v podobě optimalizované pro vyhledávače, s originální grafikou a intuitivní administrací za příznivé ceny stanovované dle specifik každého klienta.

Od roku 2010 jsem členem hlavního expertního týmu jako supervizor nad jedním z webových projektů Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Co vám mohu nabídnout?
* tvorbu a správu www stránek (více než 70 referencí - firemní weby, eshopy, portály a jiné)
* tvorbu log, bannerů, ikonek a další webové i newebové grafiky
* optimalizaci webu pro vyhledávače (SEO) ...první pozice vašeho webu ve vyhledávačích
* redesign vašich stávajících stránek a návrhy na vylepšení či vyladění vašeho webu
* zabezpečené intuitivní administrační rozhraní webu ...pro snadnou a rychlou správu
* možnost využití uživatelsky přívětivého webového redakčního systému, který jsem programoval na objednávku pro firmu, se kterou mám exkluzivní smlouvu o jeho použití

Mé reference naleznete na mém webu.

Kontaktovat mě můžete na e-mailu kd@kd-web.info.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0