Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Kolik byste si řekli měsíčně za spravování webu (měnění textů, ceníku, přidávání fotek)? Je to prezentace o 10 stránkách...
Yuhů
Profil
řekni si tolik, aby se ti to vyplatilo. Já bych si třeba řekl pět tisíc, ale já jsem asi jiná liga. To je spíš cena nasazená na to, abych klienta od takového nápadu odradil.
weckho
Profil
Ok, díky moc ;-)
Jasper
Profil
ja bych za to vzal i 500 :D
Cody
Profil
OK, tak jinak kolik by jste si řekli za správu tohodle webu, mají tam administraci hotovou, takže to jsou jen větší změny, jde mi o cenu za rok? http://www.alibirock.net
Jasper
Profil
500 za rok...
Anonymní
Profil *
Jasper
500 za rok...
počítám, že myslíš v korunách stromů
weckho
Profil
Jo no, protože 500 kč / rok se ti absolutně nemůže vyplatit. Pětset dneska nic není...
Jasper
Profil
Ja sem z levneho kraje... Kdys na tom vebu maji administraci, tak co tam budes za ten rok delat ty... Nic, tak maximalne na vanoce jim tam udelas nejakou vanocni hlavicku :D
Bych rekl ze za vice jak 500 Kc by se to nevyplatilo jim...
Ale to jsou jen me nazory...
Timy
Profil
Cody
pokud bych tu skupinu alespoň trochu znal nebo byl její fanda, tak bych to dělal zadarmo. V opačném případě těch 500, max 1000, ale je to jenom imho. Záleží jak často to budeš aktualizovat. Jestli denně nebo jednou za dva měsíce:-)
Cody
Profil
No znám je velmi dobře, jsem fanda:-) A ehm myslíte že 2000,-, který jsem si řekl za celej web včetně php administrace je hodně? Ale zase mám i jiné projekty a tak mi administrace zabírá hodně času ...těch 500 pro známý mi přijde rozumný... a ty 2000?
Dero
Profil
Včetně administrace? Záleží sice na kvalitě, ale i tak se mi zdá, že jsi byl velmi štědrý.
peta
Profil *
Cody zalezi na narocnosti webu.
Takovy, jaky ukazujes, tam bych chtel aspon cokoladu, kdyz by mi zabralo den dva tam neco pridavat a menit :)
Pokud by to byla firma, tak 2000 je takove rozumne, to te budou obtezovat obvykle nejmin 2x do tydne, abys jim tam neco zmenil, pridal treba novy obrazek.
A take je otazka, jak je to s domenou a spol, vyreseny. Ay se ti jednoho dne, velky spravce, nestalo, ze vyprselo koupeni a stranky se deaktivovaly :)
radimh
Profil
Řekl bych si buď vysoký paušál s předem daným počtem aktualizací (např. 2 000 Kč za 20 aktualizací; jedna aktualizace tedy vychází na 100 Kč) anebo částku za aktualizaci. Za studentských dob jsem spravoval web jedné organizace za 300 Kč měsíčně.
Anonymní
Profil *
Je vidět že nikdo z vás kromě Yuhúa se tady web designem neživí.
pcwebs.sk
Profil *
Sme prefesionalna firma na spravovanie web stranok a ich tvorbu,cena musi byt zujimava pre vas ale aj pre nas v pripade zaujmu kontaktuje 00421 911 600 900
Retal
Profil
pcwebs.sk
Ať žije oživování mrtvých a starých vláken, že?
souki
Profil
Retal
ale chvíli mi to trvalo =) Je to zrádné, když datum sedí slušně až na rok =)
Anonymní
Profil *
souki:
Tobě se ztratil kalendář?? že si myslíš že datum sedí když je po listopadu říjen :-) :-)
souki
Profil
kontroluju první datum na stránce :) 19.10. vypadalo slušně :)
Retal
Profil
Ale když už je ta mrtvola vytažená na světlo, moje odpověď:

Osobně doporučuju fakturovat nikoliv paušálně, ale podle výkonu (hodiny). Spokojené budou obě strany.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0